Poznajcie Szaloną Maggie oraz tryb Kontrola w Apex Legends

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
5 2090
Poznajcie Szaloną Maggie oraz tryb Kontrola w Apex Legends

Respawn zapowiedziało urodziny Apex Legends, w ramach których czeka nas świętowanie. Szczegóły na temat imprezy znajdziecie tutaj. Musicie wiedzieć przede wszystkim to, że zabawę zaczynamy 8 lutego. Wtedy do gry wjedzie aktualizacja z nową postacią, trybem oraz łakociami w ramach sezonu o nazwie „Opór”.

Jeśli chodzi o postać to tym razem padło na Szaloną Maggie:

„Margaret Kōhere – kobieta, która pewnego dnia stała się znana jako Szalona Maggie – dorastała w jednym z najbardziej zaniedbanych i nieciekawych rejonów Salvo bez nikogo, kogo mogłaby nazwać rodziną. Miała więc szczęście, gdy spotkała pokrewną, równie chaotyczną duszę: lubiącego przygody młodego chłopca, Waltera Fitzroya.

Byli nierozłączni, a gdy osiągnęli wiek nastoletni, zostali najemnikami. W końcu duet stworzył Złamany Szpon – potężną grupę najemników. To właśnie tu zyskała swój przydomek: Szalona Maggie. Jednak gdy watażka Sandringham Kelly podpisał porozumienie z Syndykatem, nadzieje Maggie na niepodległość Salvo legły w gruzach. Fuse porzucił ją na rzecz Igrzysk, co bardzo ją rozgniewało…”

Co zaś się tyczy umiejętności tej legendy:

  • Wiertło szturmowe – zdolność taktyczna – Wystrzel wiertło, które podpala wrogów przez osłony.
  • Gniew watażki – zdolność pasywna – Tymczasowo oznacza wrogów, którym udało ci się zadać obrażenia. Ze strzelbą zaś poruszasz się szybciej.
  • Tarankula – zdolność specjalna – Rzuć kulę, która wystrzeliwuje trampoliny zwiększające prędkość i eksploduje w pobliży wrogów.

Poza Maggie, Apex Legends otrzyma również nowy, limitowany tryb o nazwie Kontrola. Skoncentruje się on na walkach 9 na 9, gdzie drużyny rywalizują o sprawowanie… kontroli nad punktami. Wybieracie sprzęt, walczycie, odradzacie się w nieskończoność i tak do momentu, aż będziecie mieli pełną… kontrolę nad meczem. Szczegółowy opis znajdziecie tutaj.

To wszystko wjedzie do Apex Legends już 8 lutego.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube