Poznaliśmy finałowego bossa World of Warcraft: Shadowlands

2020 07 09 185557

Dotychczas Blizzard bardzo niechętnie mówił o tego typu sprawach. Tak naprawdę do ostatniego (finałowego) patcha danego nie wiedzieliśmy, kto będzie finałowym bossem w danym dodatku.

Co innego teraz…

Jeśli wierzyć serwisowi wowhead.com, który rozmawiał z Game Directorem World of Warcraft (Ionem Hazzikostasem), głównym antagonistą Shadowlands i bossem, z którym zmierzymy się na samym końcu będzie Jailer.

Takie informacje pojawiały się już wcześniej – fajnie, że teraz otrzymaliśmy potwierdzenie.

We didn't openly talk about the end boss for some recent expansions because it wouldn't have made sense at the time, or it would have given away story spoilers and twists. For example, in Warlords of Draenor, if you were told you'd fight Archimonde at the end, it would have been a head-scratcher. But here, there is a major titan plus plus level antagonist that we are facing, and there are major steps in our journey to undercover the nature of the jailer's plan and put together the forces to have a chance against him. That story will wend its way through all of Shadowlands and our content updates, until we ultimately do get a chance to face the Jailer.

Kim jest Jailer? To nowa postać w uniwersum WoW-a, o której tak naprawdę niewiele wiadomo. Jego wygląd dopiero niedawno został “wykopany” z plików Shadowlands.

Wiemy jednak, że Jailer sprzymierzył się z Sylvanas (albo odwrotnie) i mają jakiś wspólny cel, którego szczegóły poznamy pewnie dopiero po premierze rozszerzenia. 

Jailer to starożytna istota/byt, który rządzi The Maw w Shadowlands. Jest to przerażająca kraina będąca domem dla najobrzydliwszych i najbardziej nikczemnych dusz. “Nikt nigdy nie uciekł z tego miejsca”

Zobacz także

21 komentarzy