Prawdopodobnie nie otrzymamy anglojęzycznej wersji Tower of Fantasy

Dodany przez Sildu 6 miesięcy temu
5 3572
Prawdopodobnie nie otrzymamy anglojęzycznej wersji Tower of Fantasy

Niedawno wystartowała chińska wersja Tower of Fantasy i zanotowała spore zainteresowanie, którego nawet sami deweloperzy się spodziewali. Początkowo potwierdzono, że otrzymamy wersję anglojęzyczną, jednakże twórcy ostatnio odpowiedzieli na parę pytań, a z nich dowiadujemy się, że premiera globalna jednak się nie odbędzie. Hotta Studio wycofuje się ze wcześniejszych obietnic i nie planują wydania na nasz rynek. Trochę szkoda, pewnie wielu z was na nią czekała.

Z drugiej strony tytuł ten znajduje się pod ostrzałem negatywnych opinii graczy z chińskiej wersji. Osoby zarzucają tragiczny techniczny stan produkcji, mimo wcześniejszych beta testów, plagiat ze strony producentów, dużej ilości przerw technicznych oraz exploitów. Renoma gry niestety ucierpiała, o wszystkim możecie poczytać tutaj, tutaj i tutaj.

Tower of Fantasy to wieloplatformowy MMORPG, na urządzenia mobilne oraz PC. Piękną grafiką, gra powstała przy użyciu Unreal Engine 4, otwartym światem i ciekawym uniwersum. Przypomina skrzyżowanie Genshin Impact z Honkai Impact. Oczywiście darmowa. Może Hotta Studio zlituje się i otrzymamy za jakiś czas wersję globalną.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube