Prawie 1/3 z was nie chce grać w Final Fantasy XIV

Dodany przez guru prawie 3 lata temu
11 7752
Prawie 1/3 z was nie chce grać w Final Fantasy XIV

Najgorętszy MMORPG ostatnich tygodni? Wiadomo – Final Fantasy XIV.

Dzieło Square Enix przeżywa najlepsze chwile od swojej premiery, ustanawiając kolejne rekordy popularności. Japończycy powiększają pojemność serwerów, wprowadzają AFK-Timery, byle tylko pomieścić wszystkich chętnych użytkowników.

A jak to jest z wami – czytelnikami MMORPG.org.pl? Graliście w FFXIV, czy jednak “czternastka” nie leży w waszych zainteresowaniach?

Wyniki ankiety nie są jednoznaczne. Dwie odpowiedzi zdobyły tyle samo głosów.

32% uważa, że Final Fantasy XIV to fantastyczny MMORPG, który zasługuje na cały dotychczasowy splendor, oferując niesamowitą grywalność i jakość. Porównywalną, a może nawet większą niż World of Warcraft czy inne tytuły.

Jednak tyle samo głosujących (32%) przyznało się bez bicia, że nigdy nie grało i nie zamierza grać w FFXIV. Rozumiemy i szanujemy. Final Fantasy XIV posiada specyficzny klimat, rozgrywkę oraz grafikę, która – umówmy się – nie każdemu pasuje. Po co się zmuszać do czegoś, co nam się nie podoba. Ponadto nie każdego stać na opłacanie miesięcznego abonamentu.

27% ankietowanych wypróbowała Final Fantasy XIV, ale gierka jakoś im nie podeszła. Prawdopodobnie z tych powodów, o których pisaliśmy powyżej.

9% osób zamierza wypróbować FFXIV w najbliższej przyszłości.

Dziękujemy za głosy i zapraszamy do nowej ankiety. Tym razem dotyczącej New World.


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube