Producent wykonawczy Apex Legends opuszcza Respawm. Zapowiedziano nowy przedmiot

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
2 2991
Producent wykonawczy Apex Legends opuszcza Respawm. Zapowiedziano nowy przedmiot

Mam dzisiaj dobrą i złą wiadomość. Zacznijmy od tej drugiej – producent wykonawczy Apex Legends, Drew McCoy, opuścił pokład i odszedł z Respawn. Deweloper podaje, że pora na niego i chciałby zwyczajnie spróbować czegoś innego. Równocześnie uspokaja graczy, że battle royale którym się zajmował jest w dobrych rękach i nie ma się o co martwić.

Potwierdzono również, że Apex Legends rośnie i liczba graczy cały czas idzie do góry. Zainteresowanie grą w trzecim sezonie było wyższe niż w drugim i tytuł utrzymuje tendencję wzrostową. Nowości do gry zaplanowane są już nawet na rok 2021, więc o rychłym porzuceniu gry nie ma co mówić.

Z informacji dobrych, zapowiedziano nowe wydarzenie w Apex Legends. „Przejęcie systemu”, bo tak będzie się nazywało, rozpocznie się 3 marca i potrwa do 17 marca. Czego można się spodziewać? Potwierdzono obecność nowego trybu ograniczonego czasowo – Deja łup.

Deja łup to wyjątkowa wersja Igrzysk Apex, w której błąd w systemie spowodował, że na czas trwania wydarzenia łup będzie się pojawiał we wszystkich grach w tym samym miejscu. Nawet trasa samolotu i pozycje pierścienia będą się w tym trybie powtarzać, jednak w ich przypadku zmiana zajdzie raz dziennie, zaś w przypadku łupów – wcale. Mechanika ta w pierwszym tygodniu obowiązywać będzie na Skraju Świata, zaś w drugim wrócimy do Królewskiego Kanionu.

W ramach ograniczonego czasowo trybu Deja łup, będzie można przetestować nowy rodzaj wyposażenia: ewoluującą osłonę. Świeżo podniesiona będzie słabsza od pospolitej osłony osobistej (białej), lecz w miarę zadawania kolejnych obrażeń graczom (nie licząc graczy już powalonych) może stać się silniejsza od fioletowej osłony. Ewoluujące osłony zmieniają kolor w miarę rozwoju, ale ich nieustanny charakterystyczny blask pomoże Wam je rozpoznać. Postępy osłony zostają zachowane podczas zmiany właściciela, więc możemy się spodziewać naprawdę ciekawych zakończeń gry.

Z początku ewoluująca osłona będzie dostępna wyłącznie w trybie Deja łup , a liczba takich osłon na grę będzie zwiększona. Po zakończeniu wydarzenia Respawn rozważy dodanie osłony do wszystkich gier.

Wydarzenie zaoferuje również wyjątkową mapa postępów do odblokowania dwóch legendarnych skórek na broń. Poza tym pojawią się 24 wyjątkowe przedmioty kosmetyczne dostępne bezpośrednio lub w pakietach „Przejęcia systemu”. Pojawi się również zestaw pamiątek Octane’a.

Przypominam, że wydarzenie obowiązywać będzie od 3 do 17 marca.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube