Protesty w Metin2 po nowej aktualizacji. "Ta gra to dramat"

P4

GameForge znowu pod ostrzałem graczy. Tym razem chodzi o najnowszą aktualizację w Metin2, która wprowadziła – cytat  – “nową erę w handlu”. Czyli sklepy offline oraz wspólny rynek dla królestw.

Szczególnie to drugie nie spodobało się (polskim) fanom gry. Do tego stopnia, że wczoraj zorganizowano nawet spontaniczny protest.

Dziesiątki graczy zebrały się w jednym miejscu i wykrzykiwały (czyt. pisały na czacie), co... albo kto im się nie podoba.

Niestety to był tylko wierzchołek góry lodowej. Update 20.5 spowodował kumulację bugów i nie do końca zrozumiałych posunięć.

Na przykład? Ukryty podatek od yang, nie do końca zoptymalizowana mapa handlowa (przenikanie ścian, częste stucki), problemy z logowaniem lub wylogowaniem się, no i wielki błąd WIELBŁĄD związany z obrażeniami od żywiołów, który praktycznie uniemożliwiał expienie.

Najlepsze jest jednak tłumaczenie GameForge: “Swoje działania skupiliśmy wyłącznie na nowej mapie handlowej i sklepach premium podczas testowania tej aktualizacji, aby uniknąć wszelkich niedociągnięć z nimi związanych. Testy związane z żywiołami nie były brane pod uwagę i niestety zmiany przeniknęły do gry niezauważone. Nie było to naszym zamiarem i sytuacja zaskoczyła nas tak samo jak Was!”

Kabaret.

Bardzo wątpliwe, żeby sytuacja się uspokoiła. Na forum gry mamy pełno tematów nawołujących GF do wycofania patcha i wprowadzenia jak najszybszych poprawek. Niektórzy zapowiadają bojkot, inni chcą organizować petycje:)

Jestem zszokowany cala ta sytuacja , jestem zszokowany ze gra ktora od tylu lat laczy tyle tysiecy graczy jest tak dewastowana , jestem zszokowany ze ludzie ktorzy zbieraja na nas tak wiele realnej waluty nie potrafia zrobic nic aby ta gra byla GRYWALNA dla nas dla graczy ktorzy chca w ta gre grac bo po to tu w sumie jestesmy prawda?

Mówiłem to już wiele razy i swoje zdanie pisałem też tutaj na tym forum, ze jeśli chcemy zeby sie cos zmienilo to musimy przestac dawac im na nas zarabiac.. teraz jest najlepszy moment zjednoczmy sie i pokażmy im że chcemy zeby w koncu traktowali nas JAK KLIENTOW a nie jak dojne krowy. Zaczyna się nowa era metina.... era w ktorej nie będzie graczy tylko boty..

Dziękuje i czekam na odpowiedz nie od Administracji , nie od naszych kochanych GM którzy nie mają żadnej władzy, i ja to rozumiem wy tylko wykonujecie polecenia i nie mam do was pretensji ze gra działa jak działa, prosił bym tylko hmm jak gracz gracza żebyście w rozmowach z GF powiedzieli im ze zabili w nas chec do gry. 

Niby GF pracuje pełną parą nad rozwiązaniem problemów, ale mleko się już wylało. Kolejny raz zaufanie polskich graczy zostało mocno nadszarpnięte. Nikt nie chce być robiony w konia, albo dostawać coś, co nie spełnia elementarnych norm grywalności. 

Zobacz także

18 komentarzy