Przed Wami Loba, złodziejka z wyższych sfer z Apex Legends

Dodany przez PefriX ponad 3 lata temu
3 2666
Przed Wami Loba, złodziejka z wyższych sfer z Apex Legends

Dzisiaj w Apex Legends rozpoczyna się 5 sezon rozgrywek, który wprowadzi sporo zmian w zabawie. Wśród nowości znajdzie się i Loba, czyli najnowsza postać. Jeśli kogoś interesuje to poniżej znajdzie rys fabularny, a jeszcze niżej umiejętności:

„Gdy Loba miała osiem lat, widziała, jak zabójca-symulakrum Revenant zabija jej rodziców. Nie zostało jej nic i musiała kraść, by przeżyć. Nabierając doświadczenia, korzystała z wszelkich dostępnych środków, by wyrwać się z rynsztoka. Wszystko zmieniło się w momencie, gdy włamała się do pilnie strzeżonej placówki, w której znalazła moduł skoku. Dzięki nowej bransoletce teleportacyjnej nawet najpilniej strzeżone przedmioty stały się dla niej łatwym celem. Wymarzone życie pośród wyższych sfer było coraz bliżej.”

Jeśli zaś chodzi o zdolności bohaterki to trzeba powiedzieć, że tym razem przecieki były prawdziwe:

  • Najlepszy przyjaciel włamywacza (zdolność taktyczna): Teleportuj się w trudno dostępne miejsca lub szybko ucieknij z tarapatów, rzucając swoją bransoletką z modułem skoku.
  • Oko do błyskotek (zdolność pasywna): Potrafisz dostrzec przez ściany pobliskie epickie i legendarne łupy. Zasięg jest taki sam jak w przypadku czarnorynkowego butiku.
  • Czarnorynkowy butik (zdolność specjalna): Umieść urządzenie przenośne, dzięki któremu możesz teleportować pobliskie łupy do ekwipunku. Każdy wróg lub sojusznik może wziąć maksymalnie dwa przedmioty z tego „sklepiku”.

Muszę przyznać, że jej umiejętności są całkiem ciekawe. Możliwość wyposażenia ekipy w broń w środku walki wydaje się interesująca, ale mam pewne wątpliwości, czy Loba nie będzie bardziej ciekawostką, niż realną siłą w Apex Legends. Zresztą, nie ma o czym gdybać, od dzisiaj sami będziemy mogli się o tym przekonać!


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube