Przenosiny SW:TOR to wcale nie koniec świata! A na pewno nie koniec gry!

Dodany przez PefriX około rok temu
2 2472
Przenosiny SW:TOR to wcale nie koniec świata! A na pewno nie koniec gry!

Słyszeliście, że Star Wars The Old Republic przechodzi z rąk BioWare do Broadsword? Nie wywołało to lawiny radości, tylko tsunami niezadowolenia oraz obaw. I słusznie, bo przeniesienie takiej produkcji do studia, które zajmuje się utrzymywaniem przy życiu starych MMORPG-ów, nie wróży niczego dobrego. Bez obaw jednak, bo deweloperzy uspokajają — to wcale nie koniec gry!

BioWare zapewnia, że SW:TOR znajdzie się w dobrym miejscu i gra wcale nie przechodzi w „maintenance mode” (tryb utrzymywania). Zaplanowane są dalsze aktualizacje (7.3 już jest!), z jakiś czas dostaniemy 7.3.1 oraz 7.4, a do tego już są plany na rok 2024 oraz 2025. Dlatego nie ma co panikować, Star Wars The Old Republic będzie żyło!

Tylko… co to za życie? Bądźmy szczerzy, w takiej sytuacji nikt nie ogłosi końca wsparcia dla gry i zaprzestania jej rozwoju. Wszyscy będą się uśmiechali i zapewniali, że będzie dobrze, wszystko jest w porządku i w ogóle będzie lepiej. Kto wie, może faktycznie w rękach Broadsword lubiane Star Wars The Old Republic odżyje? Tego nie wiemy, więc nie ma co skreślać gry.

Na przyszłość zaplanowano więcej fabuły w SW:TOR, a także modernizację rozgrywki. Wersja 64-bitowa już hula, serwery nieco się zachmurzą oraz inne nowości są w drodze. BioWare deklaruje, że nie jest to początek końca, tylko nowy początek! Ja z kolei jestem z natury naiwny, więc im uwierzę, bo czemu by nie.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube