Przesadzona broń z Destiny 2 dostępna dla każdego

Dodany przez PefriX ponad 6 lat temu
8 11172
Przesadzona broń z Destiny 2 dostępna dla każdego

Wczoraj pisałem o kolejnych problemach z Destiny 2, a dzisiaj muszę pochwalić Bungie – tak dla odmiany.

Pewnie już wiecie, że laserowa broń, zwana Prometheus Lens, jest zwyczajnie przesadzona oraz daje w PvP ogromną przewagę? Macie również świadomość, że deweloperzy wiedzą o tym i naprawią ten problem dopiero w okolicach 12 grudnia? Do tego w ten weekend przeprowadzony zostanie mimo wszystko Trials of the Nine (PvP)?

No to teraz trzymajcie się krzeseł. Bungie uznało, że posłucha głosu społeczności i udostępni wszystkim chętnym Prometheus Lens. Zainteresowani mogą kupić wspomnianą broń u Xura, który aktualnie przesiaduje w EDZ (European Dead Zone).  Nie musicie już zatem liczyć na randomowy drop ekwipunku – udajecie się do tego tajemniczego sprzedawcy, płacicie 29 legendarnych shardów i cieszycie się swoją nową zabawką.

W sumie to ciekawy sposób na „zbalansowanie” sytuacji. Nerf i poprawki do Prometheus Lens są już w drodze, więc do tego czasu deweloperzy pozwolą wszystkim chętnym sprawdzić tą broń. Nie pytam co się będzie działo podczas Trials of the Nine, ale jednego możemy być pewni – laserów nie zabraknie.


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube