Przygotujcie się na ogromne zmiany w Korupcji w World of Warcraft!

Maxresdefault

Nie chcę zapeszać, ale naprawdę wygląda, jakby Blizzard zaczął słuchać. Co prawda wciąż jednym uchem i absolutnie nie śpieszy się z działaniem, ale całość w końcu nabiera kształtów. Trochę szkoda, że pod koniec żywotności dodatku, ale lepszy rydz niż nic! O co w ogóle chodzi?

Blizzard zapowiedział zmiany w systemie Corruption oraz legendarnego płaszcza, które już niedługo trafią do World of Warcraft. Przykładowo, Echoes of Ny'alotha otrzyma zwiększoną szansę na zdobycie i to pięciokrotnie. Co więcej, waluta ta będzie do zdobycia dla wszystkich naszych postaci, gdy tylko jedna z nich ukończy quest na zdobycie wspomnianej wyżej, legendarnej peleryny.

Oczywiście, wraz ze wzrostem ilości zdobywanej Echoes of Ny'alotha przyszła i zmiana cen kupowanych esencji. Jeśli nie chcecie zdobywać esencji poziomu 3 w tradycyjny sposób, tylko planujecie kupić u MATKI to wtedy weźcie pod uwagę, że wraz ze zmianami, cena skoczy również pięciokrotnie. Dlaczego?

MATKA otrzyma bowiem nowy przedmiot, który będziemy mogli kupić za Echoes of Ny'alotha. Preserved Contaminants, bowiem to NPC nam zaoferuje, to możliwość nałożenia konkretnego Corruption na wybrany przez nas element ekwipunku, który nie został wcześniej oczyszczony. Cóż to nam daje? Dzięki tej opcji będziecie mogli włożyć takie Corruption, jakie tylko chcecie, bez potrzeby polegania na RNG w postaci zdobycia przedmiotu z odpowiednim efektem.

W przyszłości może pojawić się możliwość nadania Korupcji również na taki sprzęt, ale na ten moment Blizzard informuje, że jest to niemożliwe z technicznego punktu widzenia. Warto również zaznaczyć, że MATKA będzie miała tylko kilka Preserved Contaminants przy sobie z konkretnymi korupcjami. Te zaś będą zmieniały się u tego NPC dwa razy w tygodniu, co pozwoli zaopatrzyć się w takie efekty, jakich potrzebujecie.

Jeśli zaś chodzi o legendarny płaszcz to będzie on o wiele bardziej przystępniejszy. Wraz z przyszłą aktualizacją, Blizzard informuje, że każda ranga peleryny wymagać będzie tylko 1 Horrific Visions, aby móc ten przedmiot wzmocnić.

Więcej informacji znajdziecie w tym miejscu. Blizzard nie podał żadnej, konkretnej daty, kiedy te zmiany trafią do World of Warcraft. Mamy jedynie „wkrótce” i „już niedługo”, więc trzymajcie ręce na pulsie!

Zobacz także

6 komentarzy