Przyzwyczajajcie się do Kakao Games – firma wyda przynajmniej 4 MMORPG-i

Dodany przez PefriX około 3 lata temu
7 4192
Przyzwyczajajcie się do Kakao Games – firma wyda przynajmniej 4 MMORPG-i

Kakao Games znane było u nas z Black Desert Online i w zasadzie z niczego więcej. Tytuł ten wrócił jednak do Pearl Abyss, więc mogłoby wydawać się, że o Kakao Games już nie usłyszymy. Jest jednak zupełnie inaczej, bowiem wydawca urósł w siłę na tyle, aby stać się istotną figurą na rynku gier. Ogłosili swoje plany wydawnicze i są nadzwyczaj obfite!

Czego można się spodziewać po Kakao Games?

  • Odin: Valhalla Rising (MMORPG)
  • Eternal Return: Black Survival (MOBA + Battle Royale)
  • World Flipper (pinball)
  • Elyon (MMORPG)

To największe marki, jakie zadebiutują w 2021 roku. Samych gier jest jednak więcej, bowiem Kakao Games zajmie się również Moonlight Sculptor (MMORPG), Friends Party Golf (social game), Soul Artifact (RPG), Dysterra (survival FPS) oraz Project King (puzzle).

Większość tych produkcji to mobilne gry, ale dwie z nich trafią na PC i będą w dodatku MMORPG-ami – Elyon oraz Odin: Valhalla Rising. W tytule wspominam o czterech MMORPG-ach, a na liście widzicie jedynie trzy, prawda? Kolejną grą będzie bowiem ArcheAge 2, które planowane jest na ten moment na rok 2024.

Z ArcheAge 2 to o tyle ciekawa sprawa, że Kakao Games kupiło deweloperów, czyli XLGames, które jest teraz częścią wydawcy. Będzie robiło dla nich nowe, mobilne produkcje, ale również wspomniane ArcheAge 2. Wiemy również, że XLGames szykuje również mobilnego MMORPG-a, opartego o Unreal Engine 4 dla Kakao Games, ale nic więcej o tym tytule nie wiemy.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube