Ragnarok Online Revo-Classic już dostępny w ramach Open Bety

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
6 5064
Ragnarok Online Revo-Classic już dostępny w ramach Open Bety

Legendarny MMORPG po raz kolejny stara się podbić Europę, ale tym razem pod sztandarem wydawcy 4game. Przyszykował on dla nas nietypową wersję gry o nazwie Revo-Classic. Cóż to takiego? W zasadzie to połączenie elementów klasycznego Ragnarok Online oraz rozwiązań znanych z aktualizacji Renewal. Wesoły mix podobno zapewnia wszystko to, co najlepsze. Trzeba będzie przekonać się jednak o tym osobiście!

Rozpoczniemy przygodę w klasycznych lokacjach, maksymalny poziom ustawiony zostanie na 99/70, a do tego nie będzie dostępu do trzeciego awansu klasowego. Poza tym, gracze będą nagradzani za wbicie maksymalnego poziomu, a już zwłaszcza osoba, która zrobi to na serwerze, jako pierwsza. Nagrody otrzymają również osoby, które jako pierwsze „wejdą na szczyt” swoją klasą.

Aby przygoda była przyjemniejsza, przez pierwszy miesiąc obowiązywać ma bonus do EXP i DROP na poziomie 35%. Na ten moment dostępne w grze są tylko podstawowe lokacje. Deweloper podaje, że nowe tereny, jak i klasy postaci pojawią się w Ragnarok Online Revo-Classic wraz z kolejnymi aktualizacjami. Można to zatem traktować, jako swojego rodzaju serwer progresywny.

Zainteresowanych grą zapraszam tutaj.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube