Ragnarok RE:START już działa. Znowu poczujecie się jak za starych dobrych czasów...

Ve3ard

Początkowo news miał dotyczyć otwarcia oficjalnej strony Ragnarok RE:START wraz z rejestracją konta. Tymczasem, całkiem niespodziewanie, pojawiła się informacja… o headstarcie gry. Tak, nowy klasyczny Ragnarok Online już działa. Za darmo i dla wszystkich!

Bierzcie klucze (np. (tutaj), aktywujcie i grajcie na www.playragnarokrestart.com. Oficjalna premiera jest spodziewana na początku lipca.

Ragnarok Online RE:START jest nie tylko nowym serwerem, jak co poniektórzy sądzili, ale kompletnie nową wersją gry. Żadnych transferów postaci czy łączenia z byłymi kontami RO. RE:START ma być tytułowym restartem serii Ragnarok i dlatego zdecydowano się kompletnie odświeżyć przygodę z tym MMORPG.

Jest to klasyczna odsłona Ragnaroka. Zaczynamy od wersji 1.0.0 z 2003 roku, aby co miesiąc otrzymywać kolejne aktualizacje i powoli zbliżać się do dzisiejszego wyglądu Ragnarok Online.

To samo oczywiście dotyczy przedmiotów w Item Shopie oraz ich cen. Sklepik w grze ma zawierać wyłącznie kosmetyczne przedmioty (plus jakieś boosty do expa). Ale żeby nie było tak wesoło, Ragnarok RE:START wprowadzi konto VIP, które – za miesięczną opłatą – zwiększy szybkość expienia, zwiększy drop rate, zwiększy miejsce w skrytce, a ponadto zredukuje karę za śmierć. 

Zobacz także

22 komentarzy