Ragnarok Revo-Classic Online wprowadzi niedługo wojny gildii oraz nową klasę

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
6 2458
Ragnarok Revo-Classic Online wprowadzi niedługo wojny gildii oraz nową klasę

Czy ktoś z Was jest zainteresowany Ragnarok Revo-Classic Online? Tytuł ten 27 listopada otrzyma niezwykle istotną aktualizację, która wprowadzi do gry jeden z najlepszych elementów PvP. Mowa tutaj o Wars of Emperium, czyli wojnach gildii.

Deweloperzy przyznają, że długo kazali graczom czekać na dodanie Wars of Emperium. Niemniej 27 listopada ten tryb PvP wejdzie do gry i pozwoli mierzyć się nawet 2500 osobom na polu bitwy. Biorąc pod uwagę ponad trzydzieści, dostępnych profesji to trzeba liczyć się z tym, że będzie wesoło.

Twórcy wspominają również o takim przystosowaniu serwerów, aby uczestnicy Wars of Emperium nie uświadczyli żadnych lagów. Do tego zapewniają, że wszystkie mechaniki w grze zostały odpowiednio zbalansowane, aby nie było przewagi żadnej klasy.

Czym jednak jest to całe Wars of Emperium (WoE)? To cotygodniowe bitwy gildii o zamki ( w sumie jest ich 20). Podbity zamek zapewnia klanowi dostęp do skrzyń ze skarbami oraz specjalnych dungeonów, co przekłada się na ogromne profity. Społeczność Ragnarok Revo-Classic Online zdecydowało, że WoE odbywać się będzie w środy oraz niedziele.

Poza tym Ragnarok Revo-Classic Online wzbogaci się 27 listopada o nową profesję, którą będzie Super Novice. Posiada ona unikalny ekwipunek, ma dostęp do niemal wszystkich, pierwszych umiejętności każdej klasy początkowej, a do tego HP i SP tej profesji jest niezwykle niskie.

Więcej informacji znajdziecie tutaj


Za powyższy wpis odpowiada Super Noob, PefriX.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube