Rajd Key of Ahdashim jest już dostępny w Guild Wars 2

Gw2b

Niektórzy twierdzą (nie będę wskazywał palcem kto), że rajdy w Guild Wars 2 nie są niczym specjalnym i nie ma co porównywać ich do innych MMORPG-ów. Cóż, ja bym powiedział, że to kompletnie inny rodzaj wyzwania i daleki jestem od nazwania go „łatwym”. Ale – ile osób, tyle opinii, więc zostawmy tą kwestię.

Liczy się fakt, że Guild Wars 2 wzbogaciło się o nowy rajd, Key of Ahdashim. Dostępny jest w ramach darmowej aktualizacji, ale aby z niego skorzystać należy posiadać dodatek Path of Fire. Samo wyzwanie bezpośrednio kontynuuje wydarzenia z rajdu Mythwright Gambit. Qadim najechał Ahdashim i chce stanąć na szczycie wszystkich djinnów, zyskując mistyczne moce. Oczywiście, trzeba mu w tym przeszkodzić, w końcu w naszych rękach leży los świata.

Przy okazji ArenaNet udostępniło nowe wydarzenie typu open-world, które będzie ograniczone czasowo. W jego ramach gracze polują na bossy, aby zdobyć Condensed Ley-Line Essence, które zaś wymienią na „Shiny and Ultra Shiny skritt weapons”. Zabawa trwa do 25 czerwca. Ach, Item Shop zaktualizowany został również o nowe przedmioty kosmetyczne, jak np. skórkę do Skyscale’a.

To dziwny moment, aby likwidować swoją sekcję rajdową w Guild Wars 2, prawda?:)

Zobacz także

26 komentarzy