Reaktywacja WildStar. Wielki krok w kierunku powrotu gry

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
22 7062
Reaktywacja WildStar. Wielki krok w kierunku powrotu gry

Nie będziemy lać wody. Po prostu przeczytajcie to, co do powiedzenia ma członek “Nexus Forever “ – grupy, która od dawna zajmuje się sprowadzeniem WildStara do świata żywych.

Planuję zaktualizować serwer testowy do mojej najnowszej wersji.

Ta aktualizacja będzie zawierała ogromną większość pracy, która została wykonana w ciągu ostatnich 2 lat, w tym pierwszy combat pass, łupy z misji, elementy społecznościowe, dalsze wsparcie dla zadań, ulepszone wsparcie dla zaklęć i cała masa rzeczy, o których prawdopodobnie zapomniałem.

Nie oczekujcie jednak w pełni funkcjonalnego doświadczenia!

To nie jest kroczek. To ogromny krok, który bardzo przybliża nas do powrotu WildStar na rynek. Co prawda w formie prywatnego serwera, ale lepsze to niż oglądanie gameplay’ów na YouTube (a przykład Return of Reckoning pokazuje, że "piraty" mogą być czasami lepsze od oryginałów). 

Mamy też nowe wideo z reaktywowanej wersji WildStar, które prezentuje działający (!!!) system walki. 

WildStar wystartował 3 czerwca 2014 roku, a został zamknięty cztery lata później (28 listopada 2018). Po serii fatalnych decyzji, które dotyczyły modelu biznesowego, marketingu oraz pomysłu na rozwój gry.

Do tej pory ludzie nie mogą wybaczyć NCSoftowi, że pozbyło się gry z jednym z najlepszych systemów walki oraz rajdów w całym gatunku MMORPG. 


22 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube