Respawn robi nowe Apex Legends? Podobno tak, ale nie multiplayerowe…

Dodany przez PefriX około rok temu
0 1031
Respawn robi nowe Apex Legends? Podobno tak, ale nie multiplayerowe…

…tylko single-playerowe. I trzeba tutaj zaznaczyć, że nie chodzi o Titanfall tylko faktycznie o Apex Legends.

Apex Legends to battle royale, które ruszyło w 2019 roku i wywalczyło sobie miejsce na rynku. Darmowa produkcja radzi sobie dobrze, przyciąga graczy i wszyscy są zadowoleni. No, nie wszyscy, bowiem fani Titanfall chcieliby, aby Respawn zadbało o serwery Titanfall 2 lub stworzyło Titanfall 3. W końcu obie gry współdzielą ten sam świat, więc fajnie by było, gdyby studio zainteresowało się całością.

Teraz dowiadujemy się, że Respawn jest zainteresowane tym światem, ale bardziej pod kątem Apex Legends, niż Titanfall. Ekipa szykuje nową, single-playerową produkcję, a dokładniej „FPS-a z uniwersum Apex”. Tak, Apex, a nie Titanfall, przy czym ciężko określić skąd takie rozróżnienie. Może nowa gra ma czerpać po prostu z tej „bardziej znanej” marki? Ewentualnie deweloperzy nie chcą robić nadziei na Titanfall 3. Nie wiadomo.

Istotne jest to, że coś takiego powstaje i pewnie będzie popularne. Mobilne Apex Legends ma wzięcie, dostaje własnych bohaterów, więc pewnie i fabularna odnoga znajdzie swoich fanów. Niestety, poza tym, że taki projekt powstaje nie wiemy niczego więcej.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube