Respawn zapowiada drugi sezon Apex Legends – gotowi na Battle Charge?

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
6 1954

No dobra, o drugim sezonie Apex Legends wiemy właściwie już wszystko. Nazywać się będzie Battle Charge i oficjalnie wystartuje 2 lipca. W jego ramach otrzymamy nową, całkowicie ulepszoną przepustkę bojową (battle pass), zapewniającą konkretne nagrody kosmetyczne.

Poza tym, zadebiutuje nowa postać, Wattson, specjalizująca się w rozstawianiu energetycznego ogrodzenia. Pojawi się również nowa broń, L-Star, czyli lekki, energetyczny karabin maszynowy, wyposażony w mechanikę przegrzewania się.

O tonie innych zmian (buff dla Mozambique <3) pogadamy w przyszłym tygodniu. Co zdradza nowy trailer? W zasadzie rzuca jedynie nieco światła na obiecane zmiany mapy. Pole bitwy Kings Canyon uległo znacznej zmianie, a do tego pojawiły się na nim Lewiatany. Generalnie, nie zabraknie bogatej fauny oraz flory.

Co jeszcze? Sporo nowych przedmiotów kosmetycznych oraz tryb rankingowy. Wygląda na to, że warto czekać, ale czy dzięki tej aktualizacji ludzie przypomną sobie o Apex Legends? Mam nadzieję, że tak, bo to battle royale przy którym ja (nie wiem jak Wy!) dobrze się bawię.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube