Return Alive to sieciowy survival od twórców Elsword i KurtzPel

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
1 2091

Pora na kolejną produkcję z Korei Południowej. Tym razem ekipa KOG postara się podbić rynek swoim sieciowym survivalem o nazwie Return Alive. Deweloperów powinniście kojarzyć, bowiem to oni odpowiadają za Elsword, Grand Chase czy KurtzPel. Teraz gotowi są na kolejną grę!

Return Alive to multiplayerowy survival z widokiem „top-down” (z góry/z lotu ptaka) w którym nie zabraknie strzelania. Twórcy podkreślają, że ich tytuł łączy ze sobą elementy PvE z PvP – w ramach rozgrywki gracze walczą nie tylko z mobami, ale rywalizują również sami ze sobą.

Wszystko po to, aby zgarnąć jak najlepsze przedmioty na polu bitwy i ostatecznie uciec z niego. Wcześniej jednak należy ukończyć konkretną misję! Zebrane rzeczy wykorzystamy zaś do ulepszania swoich najemników (postaci) oraz tworzenia unikalnych broni.

Return Alive to PC-towy tytuł i na ten moment testowany jest jedynie w Korei Południowej. Ekipa KOG potwierdziła chęć wydania swojego tytułu również w innych regionach – zapewniono o wydaniu wersji z językiem angielskim, ale nie podano żadnych konkretnych terminów.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube