Rewolucja w Elder Scrolls Online. Rób questy i zgarniaj przedmioty z lootboxów za darmo!

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
8 5703
Rewolucja w Elder Scrolls Online. Rób questy i zgarniaj przedmioty z lootboxów za darmo!

W połowie czerwca (czyli zaraz po premierze “Blackwood”) Elder Scrolls Online otrzyma Update 30, którego główną nowością będzie Endeavors System.

O co w nim chodzi?

To bardzo proste. Endeavors System będzie zawierał w sobie codzienne lub tygodniowe wyzwania dla gracza. Raz zostaniemy poproszeni o wykonanie jakiegoś questa, innym razem o zabicie wyznaczonych potworków, wycraftowanie przedmiotu, znalezienie jakiegoś surowca, kradzieży pieniędzy od NPC… i tak dalej.

Każdy zrobiony “Endeavors” zapewni nam expa, złoto oraz nowy rodzaj waluty zatytułowany “Seals of Endeavor”.

No i tutaj dochodzimy do najważniejszej sprawy. Wspomniane “Seals of Endeavor” będziemy mogli zamienić na dowolny przedmiot z Crown Crates (czyli płatnych lootboxów).

W zależności, ile Sealsów wyfarmimy, może to być jakiś głupi scroll do expa, zwierzątko, skin na postać, skin na broń, dekoracja do domku, albo jakiś wypasiony mount, który w Item Shopie kosztuje grube dolary. Fantastyczna sprawa. Zdobywać za darmo coś, co było dotychczas płatne. 

Cieszmy się... o ile oczywiście Zenimax Online nie przesadzi z liczbami. Żeby nie okazało się, że trzeba będzie grindować pół roku na jakiegoś peta:)

Szczegóły TUTAJ


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube