Rewolucja w Villagers & Heroes. Nowy dodatek wywrócił grę o 180 stopni

Villagers

Jeśli mielibyśmy robić listę „najbardziej niedocenianych MMORPG” na rynku, to Villagers & Heroes na pewno by się na niej znalazł. 

Ta crossplatformowa gra zasługuje na zdecydowanie większą uwagę. Może teraz to się zmieni, bo wczoraj miała tam miejsce uroczysta premiera wieeeelkiego dodatku „A Tale of Earth and Sea”

Wprowadzono nowe modele postaci, kompletnie przebudowano początkowe lokacje (revamp + modyfikacja questów), dodano kosmetyczne elementy (Wardrobe System itd.), nowe talenty, mounty i dziesiątki różnorakich przedmiotów.  

Przy okazji powiększono również maksymalny poziom doświadczenia (do 95 lvl), wprowadzono nowe mapy (cztery do regularnej gry, jedną dla end-game), pojawił się nowy dungeon (The Red Cloister), a cały świat gry zyskał… skalowanie. Takie jak w Elder Scrolls Online. Nie ma znaczenia, gdzie pójdziesz, lokacja i potworki dopasują się do twojego poziomu. 

Na deser dostaliśmy nową klasę – Szaman. To wyjątkowa postać, bo w zależności od ścieżki rozwoju może zostać Wojownikiem (Earth Shaman) albo typowym Supportem (Water Shaman) nastawionym na leczenie i buffowanie kompanów z drużyny. 

Zagracie TUTAJ. Warto wypróbować tego MMORPG, naprawdę…

Zobacz także

7 komentarzy