Riot przeznaczy zysk sprzedaży przepustek bojowych na pomoc Ukrainie

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
0 2137
Riot przeznaczy zysk sprzedaży przepustek bojowych na pomoc Ukrainie

Wojna na Ukrainie spowodowała narastający kryzys humanitarny, o czym pewnie wszyscy dobrze wiecie. Niemal cały świat obserwuje sytuację i mniej lub bardziej aktywnie przyłącza się do pomocy naszym sąsiadom. Dotyczy to również branży gier, która albo przekazuje datki Ukrainie albo wstrzymuje swoje usługi w Rosji. Ewentualnie firmy decydują się na obie opcje.

Część deweloperów poza przekazaniem datków, informuje również o tym, że w danym okresie czasu, dochód ze sprzedaży ich gier/rzeczy z nimi związanych, zostanie w całości przekazany na Czerwony Krzyż na Ukrainie. Do czegoś takiego przyłącza się również Riot Games.

Od 5 do 12 marca wszystkie dochody uzyskane ze sprzedaży przepustek bojowych na Valorant, Legends of Runeterra, Teamfight Tactics, i Wild Rift, jak również nowa pszczela kolekcja skórek w League of Legends, zostaną przekazane w darze na wsparcie akcji humanitarnych w regionie.

Oprócz zbiórki pieniędzy wspieranej przez graczy, Riot przekaże milion dolarów w trzech humanitarnych organizacjach non profit:

  • International Medical Corps / Międzynarodowy Korpus Medyczny
  • Doctors Without Borders / Lekarze bez Granic
  • Polski Czerwony Krzyż

Wszystkie dochody z darowizny Riot i zbiórki pieniędzy przez graczy wesprą bezpośrednio pomoc humanitarną na Ukrainie i w innych dotkniętych obszarach.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube