Rise Online, czyli Knight Online 2 nadchodzi

Dodany przez guru ponad 4 lata temu
12 13282
Rise Online, czyli Knight Online 2 nadchodzi

Ta informacja ucieszy weteranów MMORPG, którzy kilkanaście lat temu (tak jak ja) zagrywali się w Knight Online

Tureckie studio RokoSoft (Turcy stanowią ~90% społeczności KO) tworzy Rise Online – nowego MMORPG z otwartym światem, który oficjalnie/nieoficjalnie jest nazywany… Knight Online 2.

Nie ma w tym żadnego przypadku. Mimo że Rise Onine napędza silnik Unreal Engine 4, to nadal widzimy tam "ducha" Knight Online. Nawet postacie i umiejętności są podobne (Supernova!!!). 

Resztę dowiecie się od użytkownika „xarekx123”, który przysłał do nas tego newsa. Dziękujemy!


Ostatnio doszła do mnie informacja, że powstaje coś w rodzaju fanowskiej wersji Knight Online, początkowo ciężko było mi w to uwierzyć, gdyż gram/grałem w tą grę od najmłodszych lat, a dziś przybyło mi ich dużo więcej, jednakże sprawa stała się faktem.

Rise Online, którego nazywam drugą wersją kultego Knight Online jest o tyle “nowoczesny”, że został oparty o nowy silnik gry Unreal Engine 4!

Jak można zauważyć gra jest wykonywana w Turcji, jednakże twórcy chcą ją wykonać w pełni grywalną dla angielskiego community. Temat świeży, warty śledzenia, gdyż chłopaki od wersji Rise Online, wykonali świetną robotę w porównaniu z tym co dzieje się w Knight Online. Aktualnie zostały stworzone grupy Polish, English Community na facebook’u także zapraszamy do zgłaszania się i uczestnictwa w podboju jakże ciekawie zapowiadającej się gry!


Z powodu ogromnego zainteresowania, zapisy do Alfa Testów zostały tymczasowo wstrzymane. Musimy więc poczekać na zniesienie „blokady”. 

https://www.riseonlineworld.com/?lang=en 


12 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube