Rok Mamuta w Hearthstone usunie kilka kart w cień


9 dni temu
3660

Hearthstone ma się całkiem nieźle, ale co rok twórcy muszą nieco namieszać – inaczej gracze za szybko by się znudzili.

W 2017 roku skończy się Rok Krakena w Hearthstone i zacznie się Rok Mamuta. Każdy nowy rok w grze to odświeżenie gry w formie nowego formatu standardowego. Kiedy Rok Mamuta rozpocznie się oficjalnie wraz z pierwszym dużym rozszerzeniem roku 2017, karty z Czarnej Góry, Wielkiego Turnieju i Ligi Odkrywców będą dostępnie wyłącznie dla Dziczy.

Ze względu na zeszłoroczną nowości, czyli podział zabawy na format standardowy i dzicz, twórcy uznali, że pora na kolejne zmiany. Niektóre klasyczne karty staną się dostępne wyłącznie w formacie Dziczy. Karty te zostaną dodane do nowej kategorii - Sali Sławy - w której znajdą się także karty Nagród.

Kogo kopnie ten zaszczyt?

(uprzedzam wrażliwych, korzystam z polskich nazw)

  • Lazurowy smokowiec
  • Sylwana Bieżywiatr
  • Ragnaros Władca Ognia
  • Nadmiar Mocy
  • Lodowa Lanca
  • Ukrycie

Co ciekawe, wspomnianych wyżej kart nie trzeba „pyłować”. Blizzard nagrodzi graczy pyłem, a karty nadal pozostaną w kolekcjach! W Roku Mamuta twórcy przewidują rozszerzenie wprowadzające około 130 kart na początku roku, kolejne rozszerzenie z około 130 kartami w połowie roku i jeszcze jedno, również z około 130 kartami, pod koniec roku. Prócz tego możemy spodziewać się darmowych, opcjonalnych, a przy tym tematycznych misji dla pojedynczego gracza. Pomogą rozwinąć historię gry oraz dostarczą ciekawych wyzwań.

W tygodniach poprzedzających premierę nowego rozszerzenia zapewnimy wam mnóstwo atrakcji w ramach jego promocji, w tym dostępne przez ograniczony czas nagrody za codzienne logowanie – pył, złoto i pakiety z rozszerzeń – oraz kilka innych niespodzianek.

Na deser wspomnę o nowej łotrzycy, czyli Maiev Pieśń Cienia. Zdobycie tej mściwej nocnej elfki jest , cytuję: „łatwiejsze niż nauczenie starego spaczonego ogara nowych sztuczek”. Wystarczy wygrać 10 partii w Hearthstone w Standardzie, w trybie rankingowym lub rozrywkowym, po oficjalnej premierze nowego rozszerzenia.

Komentarze 11
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Czy przed wypuszczeniem patcha testujecie go na PTS (testowych serwerach)?