Rok Mamuta w Hearthstone usunie kilka kart w cień


6 miesięcy temu
4037

Hearthstone ma się całkiem nieźle, ale co rok twórcy muszą nieco namieszać – inaczej gracze za szybko by się znudzili.

W 2017 roku skończy się Rok Krakena w Hearthstone i zacznie się Rok Mamuta. Każdy nowy rok w grze to odświeżenie gry w formie nowego formatu standardowego. Kiedy Rok Mamuta rozpocznie się oficjalnie wraz z pierwszym dużym rozszerzeniem roku 2017, karty z Czarnej Góry, Wielkiego Turnieju i Ligi Odkrywców będą dostępnie wyłącznie dla Dziczy.

Ze względu na zeszłoroczną nowości, czyli podział zabawy na format standardowy i dzicz, twórcy uznali, że pora na kolejne zmiany. Niektóre klasyczne karty staną się dostępne wyłącznie w formacie Dziczy. Karty te zostaną dodane do nowej kategorii - Sali Sławy - w której znajdą się także karty Nagród.

Kogo kopnie ten zaszczyt?

(uprzedzam wrażliwych, korzystam z polskich nazw)

  • Lazurowy smokowiec
  • Sylwana Bieżywiatr
  • Ragnaros Władca Ognia
  • Nadmiar Mocy
  • Lodowa Lanca
  • Ukrycie

Co ciekawe, wspomnianych wyżej kart nie trzeba „pyłować”. Blizzard nagrodzi graczy pyłem, a karty nadal pozostaną w kolekcjach! W Roku Mamuta twórcy przewidują rozszerzenie wprowadzające około 130 kart na początku roku, kolejne rozszerzenie z około 130 kartami w połowie roku i jeszcze jedno, również z około 130 kartami, pod koniec roku. Prócz tego możemy spodziewać się darmowych, opcjonalnych, a przy tym tematycznych misji dla pojedynczego gracza. Pomogą rozwinąć historię gry oraz dostarczą ciekawych wyzwań.

W tygodniach poprzedzających premierę nowego rozszerzenia zapewnimy wam mnóstwo atrakcji w ramach jego promocji, w tym dostępne przez ograniczony czas nagrody za codzienne logowanie – pył, złoto i pakiety z rozszerzeń – oraz kilka innych niespodzianek.

Na deser wspomnę o nowej łotrzycy, czyli Maiev Pieśń Cienia. Zdobycie tej mściwej nocnej elfki jest , cytuję: „łatwiejsze niż nauczenie starego spaczonego ogara nowych sztuczek”. Wystarczy wygrać 10 partii w Hearthstone w Standardzie, w trybie rankingowym lub rozrywkowym, po oficjalnej premierze nowego rozszerzenia.

Komentarze 11
Wyszukaj gry MMO Ico arrow down
Ankieta Ico arrow down

Czy kiedykolwiek skasowałeś (przypadkowo lub nie) swoją główną postać w MMORPG?Teksty Ico arrow down