Rosjanie otwierają wersję Lineage 2 z wbudowanym botem. My też ją pewnie dostaniemy

2019 04 17 134928

News napisany i nadesłany przez użytkownika "bvndy". Dziękujemy!


23 kwietnia w Rosji startuje oficjalnie zmodyfikowane wersja Classic - Lineage 2: Essence. 

Krótkie info:

 1. F2P
 2. wbudowany bot - wszystkie opcje autoplay poza wracaniem na spoty . Jeśli ktoś uważa, że nie będzie gdzie expić przez to to jest w błędzie, bo Rossianie są dość specyficzni na swoich serverach i masa osób wbija 6x i lata całymi dniami i czyszczą mapy z ludzi .
 3. brak altów - jak dla mnie największa zaleta tych nowych classiców. Tak grasz 1 postacią . Podstawowe Buffy t3 haste , might , dw itd są od npc na 7h , dodatkowo są 2 nowe buffy, które dają przyspieszony hp regen i mp regen na tyle, że można spokojnie bez siadania ciągle bić każdą postacią .
 4. zmodyfikowane skille - sporo nowych passywek i modyfikacji skilli teraz farmienie solo healerem czy bufferem jest tak samo efektywne jak magiem . Bufferzy maja swoje buffy self to samo tyczy się sws i bd, przez co nie odbiegają tak od okrojonych z buffów dpsów. 
 5. dużo większe i szybsze respawny mobów - Ni potwierdzone u RU, ale na KR iJ P jesti, więc tu też zapewne będzie . Przykładowo cruma w największej salce z golemami zamiast 8 respawnują się po 2-5sec .
 6. Nie ma mobów xHP
 7. wszystko warte do npc 0 adeny poza full dropami
 8. zmniejszony drop kasy
 9. system wita jeżeli masz 0 nie leci ci kasa, ale normalnie dropią itemy
 10. specjalny system tarota - expiąc nabijasz dodatkowy pasek za który przy 100% losujesz 1 z 4 kamieni o wartości 5 , 10 ,50 ,100milionow exp i (nie pamiętam wartości SP)
 11. zmienione lvl epicków i niektórych map
 12. wbudowany teleport (Z każdej mapy można się przenieść na innego spota)
 13. oli codziennie , hero 1 raz na tydzień
 14. na start ng +16 weapon
 15. sporo nowych questów na dodatkowe buffy , shoty itd
 16. specjalna waluta coin która farmisz za zabijanie mobów i wymieniasz na top c, enhanty shoty itd.
 17. Wymagana cyrylica

Reasumując servery mają być dla bardziej leniwych graczy, którzy nie mają czasu farmić po 20h/dziennie i nie chce im się lvlować po 4 alty, a mimo chcą się pobawić w pvp . Nie zmienia to faktu, że nie będzie to priv super rate, bo by zdobyć gear trzeba się trochę namęczyć . W JP i KR te serwery cieszą się olbrzymią popularnością, więc myślę, że na RU nikt nie będzie narzekał na niską populację.

https://ru.4game.com/lineage2essence/

Jeśli ktoś chce protestować to jp servery są f2p i rejestracja bardzo prosta. 

Zobacz także

18 komentarzy