Trwa największa bitwa w historii EVE Online. STREAM na żywo...

Dodany przez guru ponad 7 lat temu
7 8502
Trwa największa bitwa w historii EVE Online. STREAM na żywo...

News nadesłany przez użytkownika SiedziHector. Dziękujemy!

Dziś wieczorem odbędzie się trzecia, finałowa bitwa o największą cytadelę w grze "Keepstar" należącą do sojuszu Circle-of-Two. Poprzednie starcia pod nią zgromadziły większe ilości graczy, niż za czasów "Krwawej Łaźni w B-R5RB" z początku 2014 roku. Jako, że to finałowa częśc oblężenia, w której może dojść do pierwszego zniszczenia tego typu struktury podczas walki, spodziewamy się pobicia rekordu gry ze względu na udział wielu sojuszy niezwiązanych ze stronami konfliktu, aby w jakis sposób zapisać się na kartach historii. 

Wszystko zacznie się rozkręcać ok. godziny 20:00 czasu polskiego, ale nasz "honorowy" kronikarz - Daopa już streamuje pole bitwy, na którym dochodzi do mniejszych starć pomiędzy obrońcami i siłami inwazyjnymi przeciwnika.

UPDATE: Zaczęło się! Podobno mamy do czynienia z nawiększą bitwą w historii!!!

Obejrzyj transmisję na żywo z kanału Marke

Sam producent gry - CCP - również widzi w tym wydarzeniu możliwość rozreklamowania swojego produktu po premierze modelu "Free2Play". Umieszczono nawet krótki w formie wiadomości (https://www.youtube.com/watch?v=HqBsZ9FYCfg)na temat oblężenia. Liczą również na pierwszy poważny Stress Test swojego nowego serwera i zebranie informacji, które mogą przyczynić się do dalszego rozwoju gry. 

Pamiętajmy, że od połowy listopada EVE Online przeszła na pseudo model F2P, który pozwala nam zapoznać się z grą w formie "nielimitowanego czasowo trial'a".


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube