Rozróba Apex to asynchroniczny system turniejowy w Apex Legends

Dodany przez PefriX 3 miesiące temu
0 899
Rozróba Apex to asynchroniczny system turniejowy w Apex Legends

„Miejski szturm” to kolejne wydarzenie kolekcjonerskie w Apex Legends. Wraz z nim do battle royale’a powracają „Trzy szanse”, a wraz z nimi nowy asynchroniczny system turniejowy „Rozróba Apex”. No i oczywiście nie może zabraknąć przedmiotów kosmetycznych!

Rozróba Apex to nowy, asynchroniczny system turniejowy, który pozwoli sprawdzić swoje umiejętności w walce z rywalami, jednocześnie zdobywając punkty, dzięki którym będziecie piąć się w rankingu przeciwników na podobnym poziomie umiejętności. Punkty są przyznawane za zajęte miejsce, zabójstwa, asysty i zadane obrażenia. Po zakończeniu Rozróby Apex nagrody zostaną dostarczone, a będą zależne od zajętego miejsca.

Rozróba Apex zacznie się od rozróby Miejskiego szturmu, w której będziecie walczyć w „Trzech szansach”. Nie ma tu żadnych stworzonych wcześniej oddziałów – tylko Wy, Wasze umiejętności i grad pocisków. Jeśli zechcecie, wejdźcie ponownie do walki, korzystając z żetonów legend, aby zresetować wynik i z powrotem ruszyć do boju.

Poza tym wszystkie 24 przedmioty kosmetycznego nowego wydarzenia będą dostępne bezpośrednio do kupienia za monety Apex lub metale rzemieślnicze i do znalezienia w pakietach Apex podczas Miejskiego szturmu.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube