Rozróba Rastakana jest już dostępna w Hearthstone

Lore blog troll champions 2

Słynni na cały świat gladiatorzy wywodzący się z plemion trolli oraz fani ze wszystkich zakątków Azeroth wkrótce zgromadzą się w Arenie Gurubaszów, gdzie rozpocznie się Rozróba Rastakana, czyli najnowsze rozszerzenie do Hearthstone. W tym dodatku na graczy czeka 135 nowych kart oraz arsenał nasyconych mocą voodoo mechanik, które pomogą im w bezpardonowej walce o chwałę.

Trolle z Azeroth zgromadziły się na wezwanie swego przywódcy, szero Rastakana, aby wziąć udział w organizowanej raz na pokolenie pozbawionej zasad bijatyce. Powstało dziewięć drużyn, na czele których stanęli najpotężniejsi wojownicy – dziewięciu legendarnych czempionów trolli – odpowiadający poszczególnym klasom postaci w Hearthstone.

Wszyscy uczestnicy otrzymają błogosławieństwo swojego loa – pradawnego ducha z panteonu trolli, który przybrał postać legendarnego stronnika. Gracze, którzy zechcą zgłębić magię trolli, będą mogli przywoływać zestrojone ze swoimi loa Duchy – przypisanych do każdej z klas stronników. Jeśli ktoś pragnie zachwycić publiczność pokazem zwierzęcej siły, przydadzą mu się karty z nowym słowem kluczowym: Rzeź. Kryje się za nim nowa mechanika gry zapewniająca graczom potężne efekty za zadawanie nadmiarowych obrażeń.

Na 13 grudnia szero Rastakan zaplanował rozpoczęcie Trollowej Rozróby – nowego trybu dla pojedynczego gracza. Wkroczymy na arenę jako Rikkar – wschodząca gwiazda trollowego turnieju, aby dołączyć do jednej z dziewięciu uczestniczących w nim drużyn, ucząc się cennych technik bojowych i zdobywając nieustraszonych sojuszników na drodze do tytułu najpotężniejszego trolla w Azeroth.

Przez ograniczony czas można otrzymać sześć darmowych pakietów kart z Rozróby Rastakana oraz trzy karty na dobry początek talii: losowego legendarnego stronnika loa i dwie rzadkie karty Duchów z tej samej klasy – wystarczy zalogować się do Hearthstone!


Moim zdaniem

To chyba najlepsza zapowiedź rozszerzenia do hearthstone, jaka do tej pory powstała. Tak to robi troll!

Zobacz także

7 komentarzy