Rozwiązano kolejny sekret w World of Warcaft

Sekret

Oficjalnie jest to jeden z sekretów, które przybyły do World of Warcraft wraz z wtorkową premierą „Shadows of Argus”. Nieoficjalnie… było o nim wiadomo już podczas testowych serwerów. 

Cała zabawa zaczyna się od znalezienia NPC imieniem Orix the All-Seer, który został ukryty w bardzo niedostępnym miejscu. Tak się przynajmniej wydawało, bo jego lokalizacja - malutka jaskinia pod mostem w Antoran Waster - została bardzo szybko ujawniona przez weteranów World of Warcraft. Potem wystarczyło już tylko wejść z nim w interakcję i „pobrać” interesujące questy. 

Tutaj zaczynają się schody, bo wszystkie zadania wymagają farmienia odpowiedniej ilości „Demon Eyes”. Nie jest to takie proste, bo do tego celu potrzebujemy specjalnego buffa, którego można zdobyć wyłączenie ze specjalnych kapliczek. Ponadto ilość „Demon Eyes” do ukończenia questa waha się od kilkudziesięciu do nawet tysiąca. 

Właśnie 1000 sztuk takich oczu jest nam potrzebne do otrzymania unikatowego niedostępnego wcześniej peta Cross Gazer. 

Nie martwcie się, takim smaczków jest w patchu 7.3 więcej. Specjalna grupa na Discordzie zajmuje się już rozwiązywaniem kolejnej, tym razem dużo trudniejszej zagadki. Gdy im się to uda, na pewno dowiecie się tego z MMORPG.org.pl. Tymczasem musi wam wystarczyć Pan Orix i farmienie „Demon Eyes”. 

Zobacz także

4 komentarzy