Rusza nowy serwer Metin2, który nazywa się tak samo... jak zamknięty niedawno pirat

Rubi

Hahaha, GameForge pokazało właśnie środkowego palca wszystkim „piratom” Metina2. 

Nowy świat, który debiutuje dzisiaj na oficjalnej wersji, został przemianowany z „Aruba”… na „Rubinum”. Czyli nazywa się teraz tak samo jak jeden z największych prywatnych serwerów, który został niedawno zamknięty (pisaliśmy o tym tutaj).

Szanowni Gracze, 

jak już niektórzy pewnie zauważyli, zwiększyliśmy swoją aktywność w walce z prywatnymi serwerami w ciągu ostatnich kilku tygodni. Chcemy pokazać, że nie przestaniemy zwalczać prywatnych serwerów, dlatego też zadecydowaliśmy o zmianie nazwy wszystkich nowo otwartych serwerów w całej społeczności Metin2 na: RUBINUM 

Wszyscy gracze z zamkniętego prywatnego serwera są u nas mile widziani i mogą stać się częścią wspaniałej społeczności. Stwórzcie postać na legalnym serwerze, który nie zniknie i nie widnieje nad nim widmo zamknięcia następnego dnia. 

Na naszym serwerze Rubinum będziecie mieli możliwość doświadczenia gry w jedynego Metin2 wraz z tysiącami innych graczy; uczestniczenia w wielu eventach, ze 100% większym zdobywaniem doświadczenia i dropem przedmiotów. 

Marketingowo jest to mistrzowskie zagranie, które powinno zaprocentować zwiększonym zainteresowaniem. Oby tylko GameForge nie skończyło się na zamknięciu jednego "biednego" serwera, który miał pecha być ulokowany w Niemczech. Do pokonania są jeszcze dziesiątki, baa, setki innych privów, które wciąż działają i wciąż zabierają ludzi z Globala. 


Do Metin2 wchodzi dzisiaj również nowy update oznaczony numerkiem 19.4. Nie wprowadza jednak żadnych rewolucyjnych zmian: szaty aury, nowy zwierzak, nowy wierzchowiec plus kilka ulepszeń do zabawy. 

Zagracie TUTAJ

Zobacz także

18 komentarzy