Sezon trzeci w Diablo Immortal już dostępny

Dodany przez Sildu 5 dni temu
11 1774
Sezon trzeci w Diablo Immortal już dostępny

Czekając na premierę Diablo VI, możecie pograć w Diablo Immortal, o ile wam P2W nie przeszkadza.

Tak się składa, że w mobilnym diabełku rozpoczął się 3 sezon. Z tej okazji udostępniono nowy karnet bojowy, pełen „wspaniałych nagród”. Możecie też kupić wzmocnioną wersję, posiada więcej fantów i jak ukończycie wszystkie 40 poziomów, to otrzymacie Aspekt Sprawiedliwości, nowy zestaw elementów ozdobnych, inspirowany Archaniołem Tyraelem i jego szlachetną walką o zaprowadzenie ładu w Sanktuarium.

Sezon 3 to również nowe wydarzenia. Pierwszym z nich będzie Inwazja Gnieworodnych. Codziennie o godzinie 12 czasu serwera odbędzie się najazd hordy elitarnych demonów i waszym zadaniem będzie ich pokonanie, jeśli uda wam się ich powstrzymać wtedy przyjdzie wam stawić czoło ze samą Gorgotra. W nagrodę za to wydarzenie otrzymacie sprzęt, top 3 graczy, którzy zadają najwięcej obrażeń, dostaną 6 sztuk zaklętego pyłu.

Kolejnym będzie powrót Wygłodniałego Księżyca. Między 12 a 15 sierpnia, będziecie musieli spełnić żądania księżyca, wtedy otrzymacie księżycowe okruchy i błogosławieństwo. Po zdobyciu 7 błogosławieństw będziecie mogli je wymienić na losowe nagrody, a po osiągnięciu odpowiedniego pułapu, dostaniecie legendarny emblemat.

Dodatkowo Blizzard wprowadził długo zapowiadaną funkcję zmiany klasy. Możliwość taką otrzymacie po osiągnięciu 35 poziomu. Klasę można zmienić za darmo raz na 7 dni. Wystarczy, że odwiedzicie palenisko Ruchomych Płomieni w Zachodniej Marchii.

Przy okazji poinformowano nas, że Diablo Immortal będzie otrzymywać nowe aktualizacje co dwa tygodnie, w formie małych lub dużych.

Wszystkie informacje znajdziecie tutaj.


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube