Shadow Of The Mad King powraca do Guild Wars 2

Shadow of the mad king fullsize

Tak, to ten czas w roku, gdy gry sieciowe wyciągają kościotrupy z szafy, a gracze przywdziewają najstraszniejsze stroje. W końcu Halloween to idealna wymówka, aby rozdać społeczności nieco przedmiotów kosmetycznych, zaoferować jakieś eventy i generalnie zachęcić do zabawy. Nie inaczej jest w Guild Wars 2 do którego 15 października powróci Shadow Of The Mad King.

Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych eventów na Halloween w grach MMORPG. Będziecie mogli korzystać z zapewnianych przez niego atrakcji do 5 listopada. Śmiech Króla Oswalda Thorna ponownie będzie słychać w całej Tyrii, co oznacza powrót szalonych mini-gier, Mad King’s Clock Tower, labiryntu „cukierek albo psikus” oraz Reaper’s Rumble na polu kukurydzy.

Co ciekawe, już pojawiają się marudzenia, że ArenaNet się nie stara i tegoroczny Shadow Of The Mad King będzie mało urozmaicony. Co najwyżej dostaniemy kilka innych przedmiotów kosmetycznych. Pytanie tylko, czy regularne wydarzenia sezonowe powinny być za każdym razem inne, czy ich urok nie polega właśnie na pewnej powtarzalności i nowych nagrodach? Jak uważacie?


Za powyższy wpis odpowiada PefriX, czyli ja.

Zobacz także

4 komentarzy