Shadowbringers wprowadzi masę, drobnych usprawnień do Final Fantasy XIV

20190607 yn en 13 last

Duże rozszerzenia do MMORPG-ów wprowadzają zazwyczaj masę nowości i zawartości. Zapominamy jednak czasem, że to te drobne rzeczy często bywają istotniejsze. Jasne, każdego pewnie cieszy wyższy level cap, nowa klasa, rajd, czy kontynent-mapa. Niemniej zauważyłem, że niejednokrotnie to usprawnienia na poziomie Quality of Life robią większe wrażenie.

Square Enix poinformowało, jakie nowości z tej kategorii szykuje dla graczy Final Fantasy XIV. Wiemy już, że na mini-mapie pojawi się wskaźnik wysokości przy obiekcie. Dzięki niemu od razu będziemy wiedzieli, czy cel znajduje się nad nami, czy też pod. Wiemy również, że interfejs będzie mógł być modyfikowany dzięki różnym motywom.

Osoby grające na konsolach powinny docenić również fakt, że pad będzie wibrował, kiedy znajdzie się drużyna do Duty Finder. Link do Party Finder będziemy mogli zamieszczać w czacie gry, z którego poziomu każdy będzie mógł znaleźć szczegółowe informacje o wyzwaniu oraz wymaganiach. Poza tym nasz stylista i fryzjer poinformuje, w jaki sposób dana fryzura została odblokowana oraz jakie są jej wymagania. Och, retainers będą mogli korzystać z naszej kolekcji uczesań.

Shadowbringers przybędzie do Final Fantasy XIV już niedługo, bowiem 2 lipca. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zobacz także

7 komentarzy