Sklepy offline, czyli rewolucja handlu w Metin2

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
9 15396
Sklepy offline, czyli rewolucja handlu w Metin2

Lepiej późno niż wcale. GameForge wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i wprowadza rewolucyjną – z perspektywy handlu – aktualizację.

W Update 20.5 (premiera dokładnie za tydzień) dostaniemy Sklepy Premium pozwalające sprzedawać nasze przedmioty nawet po wylogowaniu z gry.

Niestety, jak można się było spodziewać, nie będzie to darmowa opcja. Taki “rarytas” trzeba będzie zakupić z Item Shopu. Za ile? Tego jeszcze nie podano.

Sprzedawajcie Wasze towary teraz automatycznie, nawet gdy jesteście offline! Osobisty sklepik premium jest dostępny jako buff tylko przez ograniczony czas. Tak długo, jak jest on aktywny, możecie korzystać z jego fantastycznych funkcji – podczas grania, podczas konserwacji serwera lub nawet po opuszczeniu gry. Wasz sklep i Wasze towary będą przez cały czas dostępne!

Druga ważną nowością będzie wspólna mapa handlowa. Jeden, wielki, neutralny Bazar, na którym znajdziemy wszystkie dostępne sklepiki (offline oraz online), co w teorii powinno nam zaoszczędzić sporo czasu, jeśli akurat szukamy konkretnego itemku.

Trzy królestwa zawarły między sobą porozumienie, by umożliwić wszystkim pokojowy handel. Od teraz będzie można otwierać sklepy tylko na neutralnym obszarze, czyli na Bazarze. Teraz znajdziecie wszystkie sklepy na jednej mapce, która jest dostępna dla graczy wszystkich trzech królestw. Na mapce "Bazar" nie pojawiają się potwory, niedozwolone są pojedynki czy inne akcje PvP. Za to możecie tam w spokoju i w skupieniu handlować.

Szczegóły TUTAJ.

Co ciekawe, Sklepy Offline nie są jakąś nowością w Metinie2. Coś podobnego istniało i nadal istnieje na wielu prywatnych serwerach. Dziwne, że dopiero teraz GameForge skorzystało z tego pomysłu.


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube