Skok w Głębiszcze to następna miniseria w Hearthstone

Dodany przez PefriX 3 miesiące temu
0 829
Skok w Głębiszcze to następna miniseria w Hearthstone

Uwolnijcie nowe, potężne synergie w miniserii Skok w Głębiszcze w Hearthstone! Spółka górnicza Krwawy Kamień odkryła w głębinach karty dwuklasowe, nowe skarby do Wykopania, korzyści za brak duplikatów, a także znajome twarze i wiele więcej.

Wiedzeni szlachetnymi pobudkami banici usiłowali ostrzec chciwych przedsiębiorców, lecz ci nie słuchali. Przebili się zbyt głęboko i w Żywiołaczej rzeczywistości odsłonili portal do Głębiszcza. Podczas gdy Terrazana zaciekle broni swojego królestwa, nowi przyjaciele i zaskakujący sojusznicy muszą walczyć o przetrwanie. Szykujcie się na jeszcze więcej kopania w Skoku w Głębiszcze!

Mający premierę 18 stycznia Skok w Głębiszcze składa się z 38 nowych kart: 4 legendarnych, 1 epickiej, 17 rzadkich i 16 zwykłych. Nowe karty można otworzyć w pakietach Finałowego starcie na Bezludziu lub kupić w pełnej miniserii składającej się z 72 kart. Normalne wersje miniserii można kupić za 14,99 EUR lub 2000 szt. złota. Złotą miniserię można kupić za 69,99 EUR lub 10 000 szt. złota. Złota miniseria zawiera również dodatkową diamentową kartę legendarną. Więcej szczegółów tutaj.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube