Skórka dla Winstona, murlok nekromanta, cybernetyczny dzik oraz złota, legendarna karta!

Dodany przez PefriX ponad 6 lat temu
2 4773
Skórka dla Winstona, murlok nekromanta, cybernetyczny dzik oraz złota, legendarna karta!

Fani Blizzarda powinni się cieszyć. Znamy już pełną listę łakoci, jakie otrzymamy za nabycie wirtualnego biletu na tegoroczny Blizzcon. O wierzchowcach do World of Warcraft Guru pisał w tym miejscu – moim zdaniem są ekstra. Oprócz tego w pakiecie nieograniczony dostęp do transmisji z wydarzenia oraz zniżka na torbę z upominkami.

Teraz przechodzimy do nowości, bowiem rzeczy powyżej były już znane. Gracze Overwatch zgarną legendarną skórkę dla Winstona. Otrzymujemy ją automatycznie, więc nie trzeba walczyć o jej drop ze skrzynek. Jest to fajny dodatek do kolekcji, ale od strony wizualnej nie powala. Przynajmniej porównując do innych łakoci.


Fani StarCrafta 2 powinni ucieszyć się ze skórek do podstawowych jednostek budowniczych wszystkich frakcji. Moim zdaniem robotnica od Zergów wygląda fantastycznie! Nie pytajcie jednak skąd pomysł na stylizowanie skórek na złomowisko…


W Heroes of the Storm czeka z kolei wierzchowiec Razorback, sztandar, graffiti oraz portret.


Diablo 3 nie załapie się na żadne większe ogłoszenie podczas Blizzcon 2017, ale gracze i tak otrzymają cyfrowy upominek. Powitajcie nowego towarzysza, Murkomancera! Mam nadzieję, że wskrzesi on Wasze martwe serca oraz tchnie nieco nadziei na przywrócenie do życia serii Diablo.


Na samym końcu zostaje Hearthstone, który jest tegoroczną tajemnicą. Wiemy, że otrzymamy złotą, legendarną kartę, ale jaką? Tego dowiemy się dopiero podczas samej imprezy.

Nagrody z WoW-a, Overwatcha oraz StarCrafta 2 są już dostępne. Łakocie z HotS i Diablo pojawią się w najbliższym czasie, a kartę z Hearthstone dostaniemy po konwencie.

Harmonogram imprezy znajdziecie tutaj. Wirtualny bilet za niecałe 30 euro nabędziecie z kolei w tym miejscu.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube