Skull & Bones *na pewno zadebiutuje na początku przyszłego roku

Dodany przez PefriX 10 dni temu
0 821
Skull & Bones *na pewno zadebiutuje na początku przyszłego roku

*No, z tym na pewno to bym uważał. Co prawda Ubisoft deklaruje co innego i zapewnia, że Skull & Bones wreszcie wypłynie na otwarte wody, ale wiecie jak jest. Nagłe przesunięte premiery na ostatnią chwilę, zmiana planów, czy po prostu sytuacja losowa – wielokrotnie widzieliśmy jak deweloperzy obiecywali jedno (w tym właśnie Ubisoft!), a potem działo się coś innego. 

Niemniej według zapewnień firmy, pirackie Skull & Bones pojawi się na początku 2023 roku. Najpóźniej do 31 marca, więc mamy jeszcze trochę czasu. A raczej Ubisoft ma, aby zacząć wypuszczać materiały promocyjne. Ostatni materiał, który wyciekł, a który został już zdjęty, nie budził aż takiego entuzjazmu. Póki co zatem ciężko czegokolwiek oczekiwać po tym tytule.

Chociaż kto wie? Może Ubisoft nas pozytywnie zaskoczy? Z ich grami jest jak z kolejką górską, raz wydają coś naprawdę słabego, a innymi razem udanego. Na pewno nie można im odmówić wspierania swoich gier i ich rozwijania – zwłaszcza tych sieciowych. Miejmy więc nadzieję, że Skull & Bones po prostu się uda.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube