Słabe oceny Shadowlands na Metacritic. "Najgorszy dodatek", "powtórka z BFA"

Dodany przez guru około 3 lata temu
27 21287
Słabe oceny Shadowlands na Metacritic. "Najgorszy dodatek", "powtórka z BFA"

Zacznijmy od tego, że serwis Metacritic nie jest żadnym wyznacznikiem jakości danych gier. Jeszcze kilka lat temu może tak było, ale ostatnio… szkoda gadać.

Jest to miejsce, w którym “zagotowani” fani wyrażają swoje emocje o danej produkcji, niejednokrotnie posługując się nie do końca cenzuralnymi słowami. Zazwyczaj nie ma w tym merytorycznej treści. 

***

Fakty są jednak takie, że World of Warcraft: Shadowlands – najnowszy dodatek, który wystartował na początku tygodnia - nie jest specjalnie lubiany przez "zwykłych" graczy.

Ocena społeczności Shadowlands na Metacritic to na obecną chwilę zaledwie 5.5 (TUTAJ). Mamy 92 pozytywne recenzje, ale także 76 negatywne.

Ludzie chwalą grafikę, pięknie zaprojektowane lokacje, dungeony oraz soundtrack. Z drugiej strony “Shadowlands” cierpi podobno na słabe questy, (jeszcze) nieangażującą fabułę, brak dużych nowości (w tym nowej klasy i rasy), NUDĘ, no i oczywiście problemy techniczne uniemożliwiające normalną zabawę.

Niektórzy nazywają “Shadowlands” powtórką z “Battle For Azeroth” albo wprost “Battle For Azeroth: Season 2”. Widziałem też opinie, że World of Warcraft z dodatku na dodatek staje się coraz mniejszym MMO, a coraz większym single-player.

“Zdobądź 15 tego, zabij 20 tych. Ten dodatek pokazuje, jak mroczna przyszłość czeka World of Warcraft”

Dla porównania “Battle for Azeroth” ma ocenę użytkowników 3.0, a “Legion” 7.3.

A jak to jest z wami? Jak oceniacie “Shadowlands”?


Co z recenzjami od profesjonalnych serwisów? Są w trakcie tworzenia. 


27 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube