Smite 2 dostanie KIEDYŚ wszystkich 130 bogów ze Smite

Dodany przez PefriX 3 miesiące temu
13 1564
Smite 2 dostanie KIEDYŚ wszystkich 130 bogów ze Smite

Pora na kolejne informacje na temat Smite 2. Hi-Rez tym razem poinformowało PCGamesN na temat bóstw w ich „nowej” (odnowionej?) grze MOBA. W oryginalnym tytule w lutym będzie ich 130, a kontynuacja dostanie je wszystkie! Kiedyś…

W obecnym stanie pre-alpha Smite 2 deweloperzy pracują nad dziesięcioma bogami ze Smite, którzy zostaną zmodyfikowani i przerobieni na potrzeby kolejnej gry. W planach jest w sumie dostarczyć do wersji alpha około 30 bóstw, a ostatecznie do wersji 1.0 ma być ich w sumie 50. Warto przy tym dodać, że w tej puli mogą znaleźć się nowe postacie, których nie było w oryginalnej produkcji.

Hi-Rez nie śpieszy się z dodawaniem wszystkich bóstw, bo jak samo zauważyło, za dużo postaci to czasem spory problem. Dlatego zespół uważnie dobiera bogów do Smite 2 i stawia na jakość oraz zróżnicowanie. Z tego powodu początkowa ilość grywalnych herosów nie będzie duża w stosunku do obecnej liczby bóstw w Smite. Hi-Rez chce obniżyć w ten sposób próg wejścia i zachęcić nowe osoby do swojej gry MOBA.

Studio zapewnia jednak, że z czasem Smite 2 dogoni Smite, przy czym bogowie w kontynuacji mogą różnić się od tych z oryginału. Ponoć Hi-Rez przykłada dużą uwagę do feedbacku graczy i chce przerobić stare bóstwa tak, aby godnie prezentowały się w odnowionej produkcji. Jak to będzie wyglądało w praktyce?

O tym przekonamy się wiosną 2024, bo wtedy Smite 2 wypuści swoją wersję alpha. Sama gra będzie tytułem Free-to-Play i wyjdzie na PC (Steam, Epic Games Store), Steam Deck, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube