SMITE wywrócony do góry nogami, dzięki 5. sezonowi!

Smite t2morrigan wallpaper 1920x1080 bh

Na serwerach Smite’a pojawiła się już aktualizacja 5.1, która wprowadza 5 sezon do gry MOBA od Hi-Rez. Czego możemy się spodziewać?

Po pierwsze Conquest został całkowicie zmodyfikowany. Nie chodzi tutaj tylko o warstwę wizualną. W tej kwestii zapewniono nam „rewolucję”, dzięki czemu trafimy praktycznie do zupełnie innej krainy. Deweloperzy zapewniają również, że sama rozgrywka została odświeżona, a do tego gracze otrzymają więcej możliwości do podejmowania istotnych decyzji.

Późniejszy etap gry (late game) stał się istotniejszy, a sama mapa jest o 20% szersza. Zapewnia to więcej opcji do gankowania, ale pozwala również na manewrowanie poza liniami. Sami bossowie również załapali się na poprawki, dzięki czemu walka z nimi ma być bardziej wymagająca. Z drugiej strony nagrody również będą ciekawsze.

Sporo zmian dotknęło również przedmiotów oraz bogów. Lista jest naprawdę spora, a ja nie jestem na tyle kompetentny, by całość omawiać. Dlatego o tym wszystkim poczytacie tutaj. No, i oczywiście do Smite weszły kolejne skórki, przecież to jest najważniejsze info :).

Zobacz także

7 komentarzy