Smite zmienia imię bogini ISIS z powodu demotyzowania wideo oraz innych problemów

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
11 4385
Smite zmienia imię bogini ISIS z powodu demotyzowania wideo oraz innych problemów

Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się pisania takiego newsa, ale łapcie „najważniejszą” informację dnia. W wersji angielskiej Smite, Isis zmieni nazwę na Eset (Ee-set), aby zmniejszyć liczbę problemów z demonetyzacją wideo z zawartością oraz usunąć problemy z błędnym rozpoznawaniem zawartości przez algorytm. W wersji polskiej Izyda pozostanie Izydą, więc tutaj nie macie się o co obawiać.

Hi-Rez od razu wyjaśnia, że „fabularnie” nie będzie z tym żadnego problemu. Dlaczego? Eset to alternatywny sposób zapisu imienia bogini ze starożytnego Egiptu. Zapis taki pojawia się w encyklopedii Britannica, muzeach i na uniwersytetach. Bogini ta posiada też wiele innych imion, które są akceptowalne, więc wszystko pozostaje po staremu. No, z wyjątkiem tego, że w Smite nie ma już ISIS, ale jest ESET.

Deweloperzy poszli również o krok dalej. W języku angielskim słowo “Mayan” zostanie zastąpione słowem “Maya”, które jest właściwym terminem. Skoro już zmieniają jedno, to poprawiają inne tego typu elementy. Z innych rzeczy, serwer Ameryki Północnej podzielony zostanie na Wschód i Zachód. Hi-Rez zapowiada regionalizację, która wynika podobno z próśb samej społeczności Smite. Pojawi się odpowiedni przycisk, wskazujący na wybór regionu.

A jeśli kogoś nie interesują te głupoty, to wspomnę, że na 23 marca planowana jest do Smite aktualizacja Szpony Tyranii o numerku 8.3. Szczegóły znajdziecie tutaj.


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube