Solo dungeony nie trafią do New World, ale wierzchowce już tak!

Dodany przez PefriX około rok temu
6 2556
Solo dungeony nie trafią do New World, ale wierzchowce już tak!

Amazon odpowiedziało na kilka pytań społeczności New World, dzięki czemu wiemy mniej więcej czego się spodziewać. No więc czego? Wierzchowców np., ale nadal nie wiadomo kiedy. Deweloperzy chcą, aby były one czymś więcej, niż tylko nowym środkiem transportu – mają być „cool”. Co więcej, teraz zespół zaznacza, że New World zawsze miało dostać mounty.

Wiemy również, czego gra NIE dostanie, a są to solo dungeony. New World otrzyma więcej zawartości dla samotnych graczy i w grze nie brakuje małych, solo instancji. Niemniej taki rodzaj atrakcji nie będzie czymś standardowym. Zespół planuje również kilka zmian w interfejsie drużyny, nagrodach za PvP, a także w funkcjonowaniu wiosek.

Amazon zdaje sobie sprawę, że limit 25 ekspedycji nie jest trafionym pomysłem i planuje zmienić to ograniczenie w przyszłych dungeonach. Na przykład elitarna próba Piaskala będzie mieć ograniczone nagrody w postaci premii tygodniowych, ale gracze będą mogli kontynuować rozgrywkę bez ograniczeń nagród dziennych. Stare wyzwania nie zostaną zmienione (póki co!), ale jest to niewykluczone przy kolejnej, dużej aktualizacji systemu.

Gracze chcieliby zobaczyć jakieś mini-gry w barach i pubach, na co twórcy New World przyklaskują, zapowiadając… konkursy mody. Nie podano jeszcze, jak to będzie działać, ale za branie udziału w przebierankach otrzymacie nagrody. I tak, transmogi będą! Więcej szczegółów znajdziecie w filmiku poniżej.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube