Soulframe to nowa gra twórców Warframe. Darmowy Action MMORPG

Dodany przez guru około rok temu
12 8539
Soulframe to nowa gra twórców Warframe. Darmowy Action MMORPG

Ale głównym wydarzeniem TennoCon 2022 i tym, co wywołało najwięcej emocji była zapowiedź nowej gry – Soulframe.

Jest to niesamowita wiadomość, szczególnie że mówimy o produkcji MMORPG, a ściślej mówiąc darmowej produkcji Action-MMORPG.

Soulframe będzie kompletnie różnił się od Warframe. Zamiast sci-fi, Digital Extremes stawia na fantasy inspirowane pracami Hayao Miyazakiego oraz innymi projektami Studia Ghibli (“Spirited Away: W krainie bogów”, “Ruchomy zamek Hauru”, “Księżniczka Mononoke”, “Opowieści z Ziemiomorza”).

Nasz zespół darzy wielką miłością Miyazakiego i księżniczkę Mononoke, gdzie jest idea zderzenia natury i ludzkości. W tym nowym tytule będziemy zgłębiać wiele tematów związanych z przyrodą, renowacją i eksploracją

Kanadyjczycy obiecują, że rozwój Soulframe będzie przejrzysty, oparty na współpracy i skupiony na społeczności, przy jednoczesnym wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia nabytego z sukcesu Warframe.

Soulframe znajduje się we wczesnej fazie produkcji. Premiery spodziewajcie się dopiero za 2-3 lata.

UPDATE: działa już oficjalna strona gry (TUTAJ) z możliwością rejestracji. Najpierw jednak musicie rozwiązać zagadkę - trzeba przesuwać symbole w taki sposób, aby utworzyły taki ciąg…

… wtedy odblokuje się reszta strony, a wy będziecie mogli zostawić swoje dane. 

 


12 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube