Soulframe to nowa gra twórców Warframe. Darmowy Action MMORPG

Dodany przez guru 3 miesiące temu
12 7310
Soulframe to nowa gra twórców Warframe. Darmowy Action MMORPG

Ale głównym wydarzeniem TennoCon 2022 i tym, co wywołało najwięcej emocji była zapowiedź nowej gry – Soulframe.

Jest to niesamowita wiadomość, szczególnie że mówimy o produkcji MMORPG, a ściślej mówiąc darmowej produkcji Action-MMORPG.

Soulframe będzie kompletnie różnił się od Warframe. Zamiast sci-fi, Digital Extremes stawia na fantasy inspirowane pracami Hayao Miyazakiego oraz innymi projektami Studia Ghibli (“Spirited Away: W krainie bogów”, “Ruchomy zamek Hauru”, “Księżniczka Mononoke”, “Opowieści z Ziemiomorza”).

Nasz zespół darzy wielką miłością Miyazakiego i księżniczkę Mononoke, gdzie jest idea zderzenia natury i ludzkości. W tym nowym tytule będziemy zgłębiać wiele tematów związanych z przyrodą, renowacją i eksploracją

Kanadyjczycy obiecują, że rozwój Soulframe będzie przejrzysty, oparty na współpracy i skupiony na społeczności, przy jednoczesnym wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia nabytego z sukcesu Warframe.

Soulframe znajduje się we wczesnej fazie produkcji. Premiery spodziewajcie się dopiero za 2-3 lata.

UPDATE: działa już oficjalna strona gry (TUTAJ) z możliwością rejestracji. Najpierw jednak musicie rozwiązać zagadkę - trzeba przesuwać symbole w taki sposób, aby utworzyły taki ciąg…

… wtedy odblokuje się reszta strony, a wy będziecie mogli zostawić swoje dane. 

 


12 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube