Soundtrack z Warframe na winylu? Czemu nie!

Iam8bitmerch exterior

Digital Extremes rozpoczął współpracę z iam8bit, by stworzyć oryginalną linię wyjątkowych i stylowych przedmiotów kolekcjonerskich, nawiązujących do jego popularnej sieciowej gry akcji - Warframe. Przedmioty wyprodukowane w ograniczonym nakładzie, dostępne będą w przedsprzedaży w oficjalnym sklepie iam8bit od piątku, 17 marca, od godziny 15:00.

Kryjący się za okładkami stworzonymi przez hiszpańskiego artystę, Patricio Betto, podwójny winylowy album zawiera 24 ścieżki muzyczne z Warframe i dodatku fabularnego The Second Dream. Nastrojowe, energetyzujące melodie elektroniczne wyszły z warsztatu kompozytora Keitha Powera, którego muzykę usłyszeć można było w takich produkcjach, jak Avengers: Age of Ultron, Criminal czy Hawaii Five-0. Za montaż i remastering ścieżek odpowiada reżyser dźwięku, George Spandos, oraz ekipa dźwiękowców Digital Extremes.

Współpraca z iam8bit zaowocowała również zestawem 32 grafik, przedstawiających każdego z dostępnych w grze Warframe’ów. Prace wyróżniają się mocno stylizowaną kreską, charakterystyczną dla dzieł Patricio Betteo. Zamówienia w przedsprzedaży składać można jedynie przez 31 dni, od piątku, 17 marca 2017. Odbitki są indywidualnie numerowane.

Do asortymentu sklepu iam8bit trafi także kolekcja stylizowanych przypinek inspirowanych popularnymi Glifami, z których gracze Warframe często korzystają w rozgrywce. Te również dostępne będą w przedsprzedaży.

Musicie przyznać, że to nie lada gratka dla fanów, lub kolekcjonerów growych gadżetów. Niemniej należy pamiętać, że takie przedmioty mają dosyć wygórowaną cenę. Czy warto wydawać na nie tyle pieniędzy? To z kolei kwestia indywidualna – wszak jedni zbierają znaczki, a inni płyty winylowe z soundtrackami z gier :).

Zobacz także

5 komentarzy