Stało się. Blizzard drastycznie przyśpieszył levelowanie w WoW-ie!

Wow

To, co jeszcze miesiąc temu było planami, dzisiaj staje się rzeczywistością. Patch 8.1 (Tides of Vengeance), który debiutuje właśnie w World of Warcraft, redukuje ilość punktów doświadczenia na poszczególne poziomy, a co za tym idzie, bardzo znacząco przyśpiesza levelowanie postaci w grze. 

Redukacja expa jest różna dla różnych etapów rozgrywki. Jak informuje strona www.wowhead.com (za zmianami na PTR), największe różnice zobaczymy na początku i w środku rozgrywki (chodzi o content z Vanilla, The Burning Crusade oraz Wrath of the Lich King). Najszybciej będziemy zdobywać poziomy między 30 a 65 lvl. 

Battle For Azeroth pozostaje praktycznie bez zmian. Tamtejsze zmiany to około 0,05% na level, więc nawet niczego nie zauważymy. Ostatni etap przygody z World of Warcraft będziecie więc musieli przebrnąć na starych zasadach. 

Mimo wszystko proces levelowania o 1 do 110 lvl powinien przyśpieszyć o około 25%. Tak też informuje oficjalny patch-note od Blizzarda

Time to level from 1 to 110 has been reduced by approximately 25%.

Tworzenie i rozwijanie kolejnych altów nie będzie już taką mordęgą.


O innych nowościach z patcha 8.1 wspominaliśmy już wiele razy. Zetrig stworzył nawet specjalny filmik, który dokładnie wyjaśnia, co zmieni się w świecie WoW-a. 

Zobacz także

50 komentarzy