Star Wars The Old Republic ruszył na Steamie. Gra MMORPG za 200 milionów dolarów!

Dodany przez guru około 2 lata temu
16 7572
Star Wars The Old Republic ruszył na Steamie. Gra MMORPG za 200 milionów dolarów!

Stało się to, co jeszcze kilka tygodni temu wydawało się totalną abstrakcją. Star Wars The Old Republic – czyli najdroższa gra w historii gatunku MMORPG (budżet wyniósł ponad 200 mln dolarów) – właśnie zadebiutowała na Steamie.

Nie wierzycie? Kliknijcie, a uwierzycie.

https://store.steampowered.com/app/1286830/STAR_WARS_The_Old_Republic/

Można już normalnie pobierać i grać!


Można zaryzykować stwierdzenie, że dla SWTOR rozpoczyna się właśnie nowy etap w historii. Dzięki Steamowi ten Star Warsowy MMORPG otrzymuje darmową reklamę… i dostęp do niesamowitej bazy użytkowników, którą trzeba liczyć w milionach.

Już za kilka godzin serwery SWTOR mogą się wypełnić nowymi graczami.

Star Wars The Old Republic to jedyna w swoim rodzaju gra MMO, dzięki której możesz znaleźć się w samym sercu własnej sagi Star Wars. Wciel się w rycerza Jedi, wojownika Sithów, łowcę nagród lub jedną z wielu innych ról znanych ze świata Star Wars i przemierzaj odległą galaktykę ponad trzy tysiące lat przed wydarzeniami z kultowych filmów. Skorzystaj z 5 fabularnych dodatków i zostań bohaterem własnej przygody w uniwersum Star Wars, w której sam wybierzesz między jasną a ciemną stroną Mocy.

Pamiętajcie, że SWTOR nie jest już tytułem nastawionym wyłącznie na zbijanie kasiory. Mniej więcej rok temu (szczegóły TUTAJ) usunięto największe ograniczenia dla darmowych użytkowników, dlatego teraz w Star Wars The Old Republic można już grać w miarę normalnie. Za friko dostajemy content na setki godzin + dwa pierwsze dodatki. 

Ale jeśli zdecyduje się na abonament, to też nie pożujecie. Koszt miesięcznej subskrypcji jest tutaj znacznie niższy niż w innych tytułach.

Polacy płacą jedynie 30 złotych, w zamian dostają dostęp do ładnej gry (SWTOR w ogóle się nie zestarzał) oraz niesamowitej historii. Jeśli chodzi o fabułę i zadania, to absolutna czołówka. 

UPDATE: nie otwarto żadnego nowego serwera!


16 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube