Statki, walki na morzach, Kul’Tiras… i Panda Death Knight. Wielki wyciek informacji z World of Warcraft

Fanart 1271 full

Wyciek informacji dotyczący oczywiście kolejnego dodatku do WoW, który – według wszystkich znaków na niebie i ziemi – powinien zostać zapowiedziany na tegorocznym BlizzConie.

Podobno będzie się nazywał „Veil of Shadows”.

Podobno wprowadzi 120 level cap, nowe rajdy, dungeony, misje itd. 

Podobno dostaniemy statki i walki na morzach.

Podobno będą istnieć nowe kombinacje klas i ras w World of Warcraft (Pandaren Death Knight, Troll Paladin, Tauren Warlock itd.)

Podobno dostaniemy długo zapowiadane Kul’Tiras.

Podobno fabuła ma się kręcić wokół Jainy Proudmoore, która poprosi swoich wyżej postawionych przyjaciół o pomoc w uratowaniu jej rodzinnej wyspy.

Podobno pojawią się nowe modele postaci, nowe tekstury, nowe animacje, nowe głosy.

Podobno kreator postaci WoW-a zostanie gruntownie przebudowany.

Podobno większość dungeonów i questów zostanie „zupgrejdowana”.

Podobno dotychczasowy content (1-110 level) zostanie przeskalowany wyskalowany, aby dostarczyć jeszcze bardziej efektywnej zabawy. Czyżby powtórka z Elder Scrolls Online?

Podobno, podobno, podobno… nie wiemy, czy wyciek jest prawdziwy, nie wiemy, czy przynajmniej w części pokrywa się z tym, co przygotowuje dla nas Blizzard. Ale jeśli taka informacja zgarnia 1000+ komentarzy na Reddicie, a potem pojawia się w wielu serwisach (nie)związanych z World of Warcraft, to coś w tym musi być. Szczególnie że przedstawione informacje nie brzmią jakoś nieprawdopodobnie. Baa, wydają się wręcz… logiczne.

Pożyjemy, zobaczymy. 

veil of shadows

33 komentarzy