Sto Lat, Sto Lat! Aion obchodzi swoje 8. Urodziny!

Dodany przez Hakushi ponad 6 lat temu
2 5258
Sto Lat, Sto Lat! Aion obchodzi swoje 8. Urodziny!

Wszystkiego najlepszego! Europejski Aion kończy 8 lat, dokładnie 23 września 2009 roku, pierwsi gracze wkroczyli do świata Atreii. Od tamtego dnia dziesiątki, o ile nie setki tysięcy osób pokochały ten  niemalże legendarny tytuł  NCSoftu. Aion to wciąż niezwykle solidny i porządny MMORPG, który jest idealną alternatywą dla masowo produkowanych chińskich gier MMO.

Z okazji 8. Urodzin GameForge przygotował dla nas mnóstwo niespodzianek. Wszyscy gracze, którzy zalogują się jutro do gry, otrzymają Święte Serum Udoskonalenia (7 dni) oraz ekskluzywnego wierzchowca – Białego Tygrysa. Niestety, wierzchowcem nie nacieszymy się długo, bo jedynie 7 dni – zawsze coś.

Sytuacja znaczniej lepiej wygląda w przypadku bonusów – przez cały weekend będziemy obarczeni boostem 100% do EXP, DROP oraz do Punktów Otchłani (AP). Po za tymi bazowymi bonusami na terenach map Nosra (Asmo) oraz Estera (elyo), a także Akaron (wspólna) będą znajdować się specjalne, urodzinowe torciki. Jeżeli uda nam się trafić na prawdziwy torcik, otrzymamy kolejny bonus 100% do EXP.  

Jednak najciekawsze przed nami – W losowych momentach, przez cały weekend będziemy otrzymywać specjalne ankiety, za których podpisanie otrzymamy „cenne” nagrody. Przy tym wszystkim GameForge postanowił przedłużyć czas trwania eventu „Kumuki” o kolejny tydzień, także w ramach urodzin – cóż za hojność!

Nam nie pozostaje nic, jak tylko korzystać z tych wszystkich dobroci i życzyć, aby Aion przetrwał drugie tyle, zapewniając nam wciąż mnóstwo emocji,  a także dobrej zabawy. Choć przy ostatnich poczynaniach GameForge, co niektórzy mogą mieć co do tego wątpliwości.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube