Streamer WoW-a udawał niepełnosprawnego. Został podwójnie zbanowany!

Dodany przez guru około 4 lata temu
9 13608
Streamer WoW-a udawał niepełnosprawnego. Został podwójnie zbanowany!

Poznajcie największego <brzydkie słowo> w internetach.

Jest rok 2013. Streamer o nicku “ZiloanOP” zyskuje coraz większą popularność. Ludzie oglądają jego zmagania w Diablo 3, World of Warcraft oraz innych grach, wpłacając przy tym kolejne donacje. W ten sposób chcą mu pomóc w jego (nieciekawej) sytuacji życiowej. “ZiloanOP” jest przykuty do wózka, a granie w gry – jak sam twierdził – pozostaje jego największą rozrywką.

Sielanka trwa długi czas, aż pewnego wiosennego wieczoru, kiedy “ZiloanOP” zapomina się i w trakcie transmisji na żywo… wstaje z wózka inwalidzkiego i wychodzi do następnego pokoju. 

Cud nad cudami... a tak poważnie to Amerykanin okazuje się perfidnym oszustem, który żerował na życzliwości czy nawet współczuciu swoich widzów.

Wideo z całego zajścia obiega internet, a Twitch permanentnie banuje tego osobnika.

(podobno były jakieś pozwy sądowe od jego subskrybentów/donatorów, ale nie wiemy, jak się to wszystko skończyło)


Sądziliśmy, że już nigdy więcej nie usłyszymy o tym Panu. Niestety. Okazało się, że “ZiloanOP” zmienił image, zmienił nick i powrócił niedawno na Twitcha z nowym kanałem, zyskując nawet partnerstwo.

Na szczęście ludzie pamiętali jego poprzedni wyskok. Po kilku tematach na Reddicie (np. TUTAJ), ludzie skrzyknęli się nawzajem i rozpoczęli masowo raportować jego kanał, czego efektem był kolejny ban dla “niepełnosprawnego” streamera.

https://www.twitch.tv/itsblooish (link do nieistniejącego już profilu)

“ZiloanOP” wciąż się jednak nie poddawał. Nie chcieli go na Twitchu, więc rozpoczął streamowanie na Mixerze, ale i tutaj raczej nie osiągnie sukcesu. Liczba widzów nie przekracza pięćdziesięciu, z czego większość wchodzi tylko po to, żeby zhejtować streamera za jego zachowanie.

Ten Pan powinien sobie już dać spokój z występami online. 


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube