Streamował Albion Online na hacku, a potem udawał głupiego

1440x900

Trzeba być bezczelnym albo wybitnie głupim, żeby streamować Albion Online na hacku.

Jedno nie wyklucza drugiegocheeky

Archiwalny zapis tego streama został bardzo szybko usunięty przez naszego "bohatera", który najpierw tłumaczył się w idiotyczny sposób. Twierdził, że to bug graficzny, a nie żaden cheat:) Na szczeście widzowie tego nie kupili i na wszelki wypadek - przeczuwając usunięcie nagrania z Twitcha - nagrali swój filmik. Ów materiał nie pozostawia wątpliwości. Koleś o nicku „Dual Rep” korzystał z zoomhacka, który zmienia widok naszej gry w taki sposób, że widzimy więcej niż inni gracze i tym samym szybciej reagujemy na sytuację. Daje to ogromną przewagę, szczególnie w walkach PvP.

Nasz antybohater został już wyrzucony ze swojego Alliance, a odpowiedni raport (wraz z gameplayem) trafił już do producentów Albion Online. Jest kwestią czasu, kiedy jego konto zostanie zbanowane.

UPDATE: kilka godzin po całej „aferze” twórcy Albion Online opublikowali specjalny komunikat na swoim forum dotyczący właśnie zoomhacków. Przypadek? Nie sądze. Wyjaśnili, jak działa ów program, jakie "korzyści" oferuje i czy można go wykryć? 

Dla porównania. Tak wygląda zwykły widok z gry: 

A tak widok z zoomhackiem: 

Zobacz także

12 komentarzy